01.10.2015    Переглядів:  263
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України

Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України - sud_zaboroniv_diyalnist_komunistichnoi_partii_ukraini_560d084f987fa.jpg

30 вересня 2015 року Окружним адміністративним судом міста Києва прийняті рішення по справам за позовами Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян  про припинення діяльності політичної партії, якими позовні вимоги задоволені в повному обсязі та припинено діяльність вказаних партій.

Окрім цього, триває розгляд адміністративної справи за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про припинення діяльності політичної партії, оскільки Комуністичною партією України в судовому порядку оскаржується наказ Міністерства юстиції України, який є підставою для заборони її діяльності. Розгляд справи за позовом Мінюсту до КПУ про припинення її діяльності призначено на 8 жовтня 2015р, 14.00. 

Джерело: Прес-служба ОАСК

"Тому КПУ прийняла рішення брати участь у місцевих виборах у складі партії "Нова держава", на сьогоднішній день це вимушений захід", - повідомив Петро Симоненко.

Партія "Нова держава" входить в новостворену організацію "Ліва опозиція".

"Кандидати від цієї партії йдуть на вибори з вимогою негайного припинення війни і встановлення миру в Україні. Також через обрання до складу місцевих рад представників робітників, селян вчителів, лікарів ставиться завдання домогтися від влади втілення реальної програми децентралізації влади і відродження промислового потенціалу країни", - повідомив Симоненко.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2015 року, і встановила, що вони не відбудуться в Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Згадайте новину: Комуністична партія України втрачає право діяти як політична партія 

Мінюст подав позов до суду про заборону Комуністичної партії України. 

Результати позачергових виборів народних депутатів у Верховну Раду України VIII скликання

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: