28.09.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  174
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Суд підтвердив законність стягнення з «Газпрому» на користь держави майже 80 млн грн, - Павло Петренко

Сьогодні Господарський суд міста Києва виніс ухвалу, якою підтвердив законність стягнення з «Газпрому» 79,8 млн грн в бюджет України. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Завдяки злагодженій роботі Міністерства юстиції та Державної виконавчої служби справедливість поновлено. Мін'юст продовжує виконання судового рішення зі стягнення з російського газового монополіста в бюджет України 171 мільярда гривень», - зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, судове рішення стосується дивідендів російського газового монополіста в АТ «Газтранзит».

Згадайте новину:Газпром заявив, коли суперечка з Нафтогазом завершиться

Нагадаємо, після повного задоволення заяви державного виконавця Господарським судом м. Києва щодо стягнення з «Газпрому» російський газовий монополіст подав апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду. Останній цю скаргу задовольнив.

«Проте державним виконавцем була подана касаційна скарга до Вищого господарського суду України, який постановою направив справу на новий розгляд до Господарського суду міста Києва і сьогодні останній підтвердив законність стягнення дивідендів з «Газпрому», - наголосив Павло Петренко.

Згадайте новину: Виконавча служба почала процедуру стягнення з Газпрому 172 мільярдів гривень штрафу

Як повідомлялося раніше, у грудні 2016 року Господарський суд Києва задовольнив позов Антимонопольного комітету України і зобов'язав «Газпром» заплатити штраф та пеню у розмірі 171 млрд грн за порушення антимонопольного законодавства.

Джерело: Міністерство юстиції

1
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення