Головна Блог ... Новини «Стадо баранів» проти Рябошапки. Бунт у Генпрокуратурі (ДОКУМЕНТ) «Стадо баранів» проти Рябошапки. Бунт у Генпрокура...

«Стадо баранів» проти Рябошапки. Бунт у Генпрокуратурі (ДОКУМЕНТ)

Відключити рекламу
«Стадо баранів» проти Рябошапки. Бунт у Генпрокуратурі (ДОКУМЕНТ) - tn1_0_74398200_1570554505_5d9cc289b5a8b.jpg

Прокурори написали Зеленському гнівного листа, у якому вимагають не робити їх баранами, пише «Главком»

Працівники Генеральної прокуратури написали листа до президента України Володимира Зеленського, у якому висловили обурення реформою прокуратури, яку тепер провадить новий очільник відомства Руслан Рябошапка. У тексті листа, який «Главком» отримав із власних джерел, прокурори зазначають, що оновлення прокуратури, яке розпочав Рябошапка, спрямоване на «створення контрольованого «стада» (укр. – «отари») на службі особисто у генпрокурора». Текст рясніє орфографічними та синтаксичними помилками.

«Нас обурює те, як новий Генпрокурор підійшов до організації чергового «оновлення» прокуратури. Те «оновлення», як його прописано у відповідних Законі («Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», № 1032) та Положеннях («Положення про проходження прокурорами атестації» «Положення про кадрові комісії Офісу Генерального прокурора, обласних прокуратур», - «Главком»), не має нічого спільного зі створенням дійсно незалежного органу... Навпроти, мета чергової «реформи» - безперешкодно зачистити відомство від неугодних Генеральному прокурору та його новій команді осіб та наповнити його працівниками, які будуть повністю слухняні до керівництва та підконтрольні йому», - йдеться у зверненні до глави держави.

Зокрема, наголошують працівники ГПУ, у заяві про участь у атестації, яку передбачив генеральний прокурор, прокурорам, «як вівцям», запропоновано погодитися зі звільненням, а також з тим, що при цьому стосовно них кадровими комісіями буде використана якась інформація з анонімних джерел, яка не потребує офіційного підтвердження. «Тобто прокурорам фактично запропоновано погодитися із тим, що попри успішне проходження ними всіх етапів атестації, їх може бути звільнено з невідомих нікому обставин. І це при тому, що згідно із нашим законодавством, усі громадяни мають право на отримання інформації про себе, а анонімні звернення не підлягають розгляду взагалі!», - обурюються прокурори.

Працівники ГПУ також запитали Зеленського, для чого він та підконтрольний йому парламент ухвалюють «відверто дискримінаційні закони, згідно з якими прокурори - це люди другого сорту та не мають суто людських прав, передбачених КЗпП України».

Прокурори також попередили: якщо президент не дослухається до них, вони будуть вимушені протестувати – хоча усвідомлюють, що прокурори позбавлені законом права на протест.

«Варто попередити про те, що внаслідок вказаної реформи в органах прокуратури залишаться працювати особи, повністю залежні від свого керівництва, які виконають його команду та через деякий час після чергової переміни влади слухняно та покірно потягнуть до суду для обрання запобіжного заходу у формі тримання під вартою за звинуваченнями різного ступеня обґрунтованості політиків сучасної хвилі, як це вже відбувалося із Тимошенко Ю.В., Луценком Ю.В., Заманою В.М., Пашинським С.В. та іншими. Ви впевнені, що за таких обставин Ви не будете серед них?», - запитали прокурори президента.

Вспомните новость: Сакварелидзе: Изменить ситуацию в ГПУ вполне реально. Генпрокурор – это чисто менеджерская работа. Буду только рад, если у Рябошапки есть такие качества

«Для тих, хто увійде до складу кадрових комісій, бажаємо сказати наступне – не думайте, що ви вовки, а ми барани. Ні, ви такі ж барани, тимчасово призначені вовками, та свого часу вас також пустять під ніж, як і всіх нас», – резюмували вони.

Нагадаємо, Верховна Рада 19 вересня ухвалила у другому читанні закон щодо реформи органів прокуратури авторства президента Зеленського. Документ пропонує замість чинної структури органів прокуратури побудувати після проведення атестації прокурорів нову структуру, що включатиме Офіс генерального прокурора, обласні, окружні прокуратури. Також проект закону надає генеральному прокурору право ліквідовувати та реорганізовувати окружні та обласні прокуратури. Окрім того, ліквідуються військові прокуратури, але водночас встановлюються право генпрокурора у разі потреби утворювати спеціалізовані прокуратури на правах структурного підрозділу Офісу генпрокурора, обласних та окружних прокуратур. Закон також передбачає зменшення максимальної кількості працівників органів прокуратури з 15 тис. до 10 тис. осіб.

Вспомните новость: Президент Зеленский назначил экс-супругу Портнова Белоконную судьей Оболонского райсуда г. Киева

30 серпня Зеленський призначив Руслана Рябошапку генеральним прокурором.

Автор новости:Павло Вуєц

  • 11530

    Переглядів

  • 4

    Коментарі

  • 11530

    Переглядів

  • 4

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    А стадо прокурорське повинно бути не контрольоване?))) Якщо багато помилок в тексті-це точно прокурорські писали.)

    09.10.2019 11:52

    Барани ще й огризаються- гайда в смітник історії.

    09.10.2019 14:00

    Прокурорское стадо было у Пшонки,Луценко и прочих генпрокуроров,где за каждую должность при "дворе" брали взятки,где каждый районный прокурор был ОБЯЗАН ежемесячно сдавать в фонд генпрокурора от 10 до 50 тысяч долларов!!!...такое ощущение,что в прокуратуре боги)))...Всё зло в Украине от продажной прокуратуры!!!...Всем прокурорам минимальную зарплату и в стойло - пусть побудут в людской шкуре.....

    09.10.2019 15:20

    Прокурори на даний час і є "стадом баранів" ,яких пускають на своє пасовисько місцеві клани в обмін на обслуговування їх інтересів. Рябошапка хоче зробити з цих дармоїдів дієздатну структуру пронизану єдиноначальністю та контролем та поставити на службу суспільства,що означає для "баранів" тяжке життя на одну зарплату. Бажаю успіхів новому генпрокурору.

    12.10.2019 13:41

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст