Головна Блог ... Новини США планують збільшити виробництво новітніх ББМ: чому це важливо для України США планують збільшити виробництво новітніх ББМ: ч...

США планують збільшити виробництво новітніх ББМ: чому це важливо для України

  • 0

  • 0

  • 74

Відключити рекламу

Американська компанія BAE Systems планує розширити виробництво своїх броньованих машин AMPV (Armored Multi-Purpose Vehicle) — як для постачання техніки своїй армії, так і для інших потенційних покупців. Експерти Defence Express пояснили, чому ця інформація є важливою для України.

Як зазначають експерти, бронемашини AMPV побудовані на базі бойової машини піхоти M2 Bradley і призначені для заміни бронетранспортерів M113 в Армії США. Перша серійна машина AMPV з’явилася у 2020 році, а контракт на виробництво було підписано аж у 2014 році.

"За три роки було побудовано всього лише 150 машин, водночас у 2023 році було заявлено про готовність перейти до повномасштабного виробництва AMPV. А у березні цього року було укладено додатковий контракт на ці машини, згідно з яким темпи постачання протягом 2024-2028 років коливатимуться на рівні 81-91 одиниці", - розповідають експерти.

Водночас у BAE Systems розпочали підготовку до збільшення виробництва, обсяг планується збільшити зі 130 машин до 195-197. А згодом у компанії планують вийти на показник у 220 бронемашин AMPV на рік.

У компанії зазначають, що такі плани враховують попит "далеко за межами" потреби американського війська та очікують інтерес до AMPV з боку інших операторів бронетранспортерів M113 і зростання сімейства цих бронемашин в цілому.

Так, у BAE Systems сьогодні ведуть перемовини про постачання цих машин з Румунією, а також в компанії вважають, що варіанти командної та евакуаційної машин AMPV могли б стати у пригоді Польщі, яка закупила основні бойові танки Abrams. У компанії також додають, що "будь-хто, у кого є M113, має розмірковувати над тим, щоб замінити їх на AMPV".

"А це в теорії означає, що у світі може з’явитися зрештою більше M113, які б в теорії зрештою могли посилити ЗСУ", - прогнозують у Defence Express.

Війна в Україні - новини

25 червня стало відомо, що Україна отримала першу партію снарядів у рамках чеської ініціативи. 

Раніше аналітики писали, що У США поступово скорочується кількість старої бронетехніки, яку в теорії може отримати Україна. За підрахунками авторитетного статистичного збірника The Military Balance, станом на 2023 рік Пентагон мав на своїх базах зберігання орієнтовно 2 тисячі M2 Bradley та орієнтовно 800 M3 Bradley. Однак, як зауважують в Defense Express, "треба зробити поправку" на те, що значна частина цих машин є частково розукомплектованю і може виступати хіба що донорами запчастин.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 74

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 74

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст