Головна Юридичний світ ... Події СЕМІНАР 27 лютого 2018р., м.Київ ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЗАХИСТ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВА СЕМІНАР 27 лютого 2018р., м.Київ ПОДАТКОВА ПЕРЕВІР...

СЕМІНАР 27 лютого 2018р., м.Київ ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЗАХИСТ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВА

19.02.2018
Переглядів : 1431
 - seminar_27_lyutogo_2018r_m_kiiv_podatkova_perevirka_vidpovidalnist_zahist_posadovih_osib_pidpriemstva_5a86dfd4188ca.jpg
Дата події
2018-02-19
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Семінар: 27 лютого 2018р. (Вівторок) м. Київ

Керівнику, Головному бухгалтеру, Юристу

ПОДАТКОВА перевірка 2018

ВІДПОВІДАЛЬНІСЬ, ЗАХИСТ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВА

Один з кращих лекторів: Ігор Січеславський

Адвокат, директор ТОВ "Юридичне бюро Січеславського". Досвід роботи в праві - 20 років , Спеціаліст з господарського, цивільного, податкового, кримінального права, практик, виграв 102 процеси. Автор 54 статей в професійній пресі, в тому числі в газеті "Юридична практика."

1. Підстави для проведення перевірок податковими органами, види перевірок:

- Методи профілактики перевірок і негативних наслідків їх проведення.

- Прогнозування податкових перевірок. Показники господарської діяльності, які значно збільшують ризик призначення податкової перевірки. Групи ризику для «перевірок» правоохоронних органів.
- запит податкової служби та його використання в якості підстави для проведення позапланової перевірки (форма, підстави, наслідки ненадання відповіді);

- законність запитів з точки зору практики Вищого а дміністратівного суду України;

- види перевірок згідно з Податковим кодексом;

- підстави і порядок проведення планових перевірок (як з'ясувати, коли буде планова перевірка вашого підприємства, як відстрочити планову перевірку?);

- підстави проведення позапланових перевірок (види підстав, як з'ясувати законність перевірки? Види підстав і їх використання податковою службою на практиці);

- камеральні і не виїзні перевірки (підстава, оформлення перевірки, законність);

- період, за який здійснюється перевірка, строк давності притягнення до відповідальності. Чи можна кілька разів перевіряти вже перевірені періоди?

- умови допуску до перевірки. Чим грозить не допущення до перевірки (адміністративний арешт активів, арешт рахунків? Як запобігти негативним наслідкам в цьому випадку?)

- оскарження незаконності перевірки: чи є в цьому сенс? Практика Вищого адміністративного суду.

2 . Підготовка до проведення перевірки:

- алгоритм дій під час перевірки - чому це важливо?

- як зберігати документи і інформацію від вилучення і розголошення?

- чи є спосіб уникнути перевірки, і чи є в цьому сенс?

- Проблеми відсутності юридичної особи за місцезнаходженням (розбіжності «юридичної» і «фактичного» адреси). Скасування реєстрації платником ПДВ.

3 . Хід проведення перевірки. Оформлення результатів перевірки:

- порядок здійснення перевірки відповідно до норм НК, порядок надання первинних документів, обов'язкова інвентаризація майна? Відмова від надання документів при перевірці - чим це загрожує для підприємства?

- перевірка за постановою слідчого - наслідки для підприємства;

- Фіксація проведення перевірки засобами аудіо- та відеозапису. Право на залучення третіх осіб в процесі перевірки;
- оформлення результатів перевірки: як повинен бути складений Акт? Що повинно прийматися до уваги під час перевірки? Яке значення мають Акти перевірок ваших контрагентів для вашого підприємства з точки зору податкової та суду?

- що означає підписання вами Акту перевірки? Чи обов'язкові заперечення проти Акту? Як оформляти і що писати? Участь у розгляді заперечень.

- можливі повторні перевірки вже перевірених періодів - випадки.

4 . Адміністративне оскарження податкового повідомлення - рішення:

- який порядок адміністративного оскарження?

- чи є сенс в адміністративному оскарженні і як його використовувати в своїх інтересах?

- як оскаржити адміністративний протокол - алгоритм.

5 . Судове оскарження податкового повідомлення - рішення:

- термін оскарження;

- основні заперечення проти позову податківців і як їм протистояти в суді:

- Наявність акту про неможливість проведення зустрічної звірки (перевірки) вашого контрагента;

- Неправильне оформлення первинних документів;

- Підробка підпису в первинних документах або підписання уповноваженою особою;

- Відсутність матеріально-технічної бази та персоналу;

6 . Безтоварні і нікчемні правочини: думка ДФС і адміністративних судів:

- що таке «безтоварна» угода? Співвідношення понять «безтоварної», «незначної», «фіктивної» угоди і зв'язок з наявністю господарської операції.

- які операції потрапляють в «ризикову» зону визнання не реальними? Що потрібно знати для того, щоб не стати жертвою податкової перевірки та донарахування податкових зобов'язань:

- Як повинні складатися і підписуватися договори (як довести згодом «реальність» вашого контрагента і наявності у нього право-дієздатності?) Чи впливає на «реальність» угоди підписання документів неналежною особою, а також визнання установчих документів вашого контрагента недійсними?

- Що потрібно знати при складанні первинних документів при здійсненні господарських операцій: чи впливає їх наявність на можливість довести «реальність» господарської операції? Чи впливають на дійсність первинних документів відсутність деяких реквізитів? Судова практика.

- Які первинні документи можуть підтвердити реальність господарської операції? Чи є ТТН обов'язковим і єдиним первинним документом для підтвердження факту перевезення? Чи буває багато первинних документів? Які документи вимагає суд для підтвердження «реальності» господарської операції, і які наслідки їх ненадання?

- які операції ДФС вважає завідомо фіктивними (листи, методики, податкові консультації)?

7 . Кримінальне переслідування головного бухгалтера, директора в період оскарження незаконних рішень податкових органів:

- коли Податкова інспекція зобов'язана повідомити податкову поліцію про наявність злочину щодо ухилення від сплати податків? Дії податкової поліції після цього? Як платнику податків з'ясувати про початок кримінального провадження стосовно нього?

- За які злочини головний бухгалтер (директор) може бути притягнутий до кримінальної відповідальності?

- На яких підставах головний бухгалтер (директор) може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за ст. 212 , 212-1,364, 364-1,366, 367 КК України?

- Чи можна залучити головного бухгалтера до кримінальної відповідальності за те, що він підробляв на платіжних документах підпис керівника з його відома?

- Чи можна притягнути до кримінальної відповідальності головного бухгалтера за порушення порядку ведення податкового обліку, допущені його попередником?

- Підприємство уклало кілька договорів. Податківці визнали господарські операції, оформлені даними договорами, спрямованими на ухилення від сплати податків. Чи можна притягнути до кримінальної відповідальності головного бухгалтера тільки на тій підставі, що на договорах стоїть його віза?

- службова недбалість: підстави притягнення головного бухгалтера до відповідальності, як уникнути?

- основні моменти розслідування злочинів, скоєних за участю головного бухгалтера (директора) з урахуванням вимог нового КПК - основні слідчі дії: допит і його правила, як вести себе на допиті;обшук - основні моменти; вилучення речей і документів.

- як головному бухгалтеру убезпечити себе від кримінального переслідування? Посадова інструкція та приклади оформлення особи.

- чи можуть бути заарештовані службові особи підприємства?

- коли кримінальне провадження має бути завершено?

- матеріальна відповідальність податкової за неправомірні дії. Законопроект

№ 6776-Д

Питання - відповідь учасників семінару.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м.Київ, вул. Раїси Окіпної, 2 Готель «ТУРИСТ»

м. Лівобережна

РЕЄСТРАЦІЯ З 9-30

ЧАС СЕМІНАРУ З 10-00 ДО 17-00

Ціна: 1550 грн., Без ПДВ (оплата до 22.02.2018р., знижка 10%)

(У вартість входить: консультації по темі семінару, індивідуальні питання лектору, нормативні документи, канцелярія, кава-пауза, обід в ресторані).

Ел.пошта: svit_seminar@ukr.net

Реєстрація на сайті : www.svit-buh.com.ua

Контакти : тел. (098) 857-05-74, (044)516-45-35

Одержувач:

- ТОВ «СВІТ БІЗНЕСУ УКРАЇНИ»

- код ЄДРПОУ - 41409729

- р / с 26007593701

- в АТ «Райффайзен банк Аваль» м Київ

- МФО 380805

- платник єдиного податку 5%

Призначення платежу: за консультаційні послуги 27.02.2018г.,

Рахунок - фактура № 27 від 22.01.2018г. Без НДС

1431
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст