Головна Блог ... Новини Секретар РНБО Данілов дорікнув Арахамії й Подоляку за "жонглювання" цифрами втрат ЗСУ Секретар РНБО Данілов дорікнув Арахамії й Подоляку...

Секретар РНБО Данілов дорікнув Арахамії й Подоляку за "жонглювання" цифрами втрат ЗСУ

Відключити рекламу
Секретар РНБО Данілов дорікнув Арахамії й Подоляку за \

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов закликав тих, хто не має доступу до реальної інформації, не робити заяв про втрати України у війні з Росією.

Джерело: Олексій Данілов в інтерв’ю виданню Liga.net

Пряма мова: "Я хочу ще раз звернутися до діячів, які розповідають, що у нас щоденно 200, 300 і більше людей на фронті (гинуть – ред.). Дехто взагалі про 1000 заявив… У них немає можливості отримати таку інформацію.

Цим не можна жонглювати. Це не кеглі і не цирк. Це життя людей".

Деталі: Загальні втрати України у війні з Росією влада офіційно не озвучує.

2 червня президент Володимир Зеленський розповів на Міжнародному безпековому форумі, що щодня на сході України гине близько 100 військовослужбовців ЗСУ і ще близько 450-500 захисників отримують поранення.

9 червня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив ЗМІ, що втрати українських військових становлять від 100 до 200 людей щодня, а 15 червня нардеп Давид Арахамія у Вашингтоні сказав, що 200-500 українських бійців гинуть щодня, а разом із пораненими втрати сягають тисячі людей.

Крім того, 13 червня, перед зустріччю Контактної групи з питань оборони України (так званий "Рамштайн-3") Подоляк заявив, що Україні потрібні тисяча гаубиць калібру 155 мм, триста РСЗВ, пів тисячі танків, дві тисячі одиниць бронетехніки і тисяча дронів.

Згадайте новину: Подоляк озвучив КОНКРЕТНІ потреби України у зброї для перемоги над росією

Пряма мова Данілова: "Я не розумію, чому він (Подоляк) робить такі заяви. Він представник Генштабу? Я його бачив тільки на пеньках у Януковича. Не розумію, з якого переляку він зараз є голосом армії.

Такі речі має казати Залужний, Шаптала (головнокомандувач ЗСУ і начальник Генштабу ЗСУ – ред.) та міністр оборони (Олексій Резніков – ред.)".

Деталі: На запитання, чи результат зустрічі лідерів оборонних відомств у Брюсселі, так званого Рамштайну-3, не виглядає "як краплина в морі" військових потреб, Данілов відповів, що влада не робить із цього трагедії.

Пряма мова: "Нам треба поставити собі запитання: а хто нам що зобов’язаний? Для цього у нас мають бути трошки інші відносини з тими країнами, які беруть на себе зобов’язання. Якби наша країна була членом НАТО, то була б зовсім інша розмова і змінилась би конфігурація таких зустрічей.

Сьогодні ми маємо дякувати країнам, які надають нам допомогу. Їх дуже багато. Не про всі ми знаємо. Дуже багато країн просять не озвучувати військове озброєння, яке вони нам передають. Мине час і буде наша перемога – будемо всім дякувати.

Тому ми доволі спокійно ставимося до цих речей і не робимо трагедії. Маємо чітке розуміння: захищати нашу країну, окрім нас, ніхто не буде.

Чи будуть нам допомагати зброєю? Будуть. Чи достатньо буде цієї зброї? Зброї достатньо ніколи не буває. Але в цій війні у кожної країни свої завдання і бачення для себе".

Цьому передувало: Міністр оборони України Олексій Резніков озвучив такі підсумки третьої зустрічі у форматі "Рамштайн", що відбулася 15 червня у Бросселі: Україна отримає 155-мм гармати, HIMARS, Harpoons тощо від США; вертольоти від Словаччини; артилерію від Канади, Польщі та Нідерландів; РСЗВ від Німеччини "і ще дещо".

Згадайте новину: Україні для повернення сходу та півдня потрібно створити ще ШІСТЬ бригад чисельністю до 25 тис. чоловік, - Данілов

Західна допомога покриває лише 10-15% потреб армії

Україна втратила приблизно 30-40% техніки внаслідок активних боїв. Про це розповіли в інтерв'ю National Defence заступник міністра оборони України із закупівель Денис Шарапов і командувач логістики Сухопутних військ ЗСУ Володимир Карпенко.

Денис Шарапов зокрема наголосив, що для потреб ЗСУ необхідно залучити військово-промисловий комплекс усього світу. Щоб мати перевагу над росіянами, Збройним силам потрібні системи високоточної зброї.

"Вдумайтеся: одна бригада займає близько 40 кілометрів лінії оборони. Отже, для прикриття активного бойового конфлікту потрібно 40 бригад. Кожна бригада – це 100 БМП, 30 танків, 54 артсистеми – лише на одну бригаду, а в нас їх 40", – пояснив Володимир Карпенко.

Він додав і про втрати Збройних сил у техніці: "Я поки не говоритиму про протитанкові керовані ракети або протитанкові керовані засоби. Я говорю тільки про важке озброєння. На сьогодні ми маємо приблизно 30-40%, а іноді й до 50% втрат техніки внаслідок активних боїв. Таким чином, ми втратили приблизно 50%. Втрачено близько 1300 БМП, 400 танків, 700 артсистем".

"Ми отримали велику кількість систем озброєння, але, на жаль, за такого масово витрачання ресурсу вони покривають лише 10–15% наших потреб. Потрібна артилерія, потрібні артилерійські боєприпаси, БМП, бойові машини, танки. Нам потрібні системи ППО й реактивна система залпового вогню", – сказав Денис Шарапов.

Згадайте новину: ППО, а не ПРО: Повітряні сили пояснили, чому не всі ракети ворога вдається збити

  • 1699

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1699

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст