З давніх-давен рушник грав велику роль у побуті та культурі. Ними прикрашали оселі, їх використовували для проведення різноманітних обрядів, в навіть вішали на ікони. Рушник став одним із головних атрибутів народних звичаїв. З часом його значення не зменшилося, проте зараз він використовується скоріше за своїм головним призначенням.
В цій статі ми розглянемо окремий вид, а саме махрові рушники. Адже вони користуються найзначимішою популярністю протягом багатьох років. В першу чергу завдяки наявності переваг над іншими матеріалами.
Звичайно зі зміною часу змінилося і сприйняття цього текстильного виробу. Зокрема раніше він використовувався в першу чергу як елемент декору. Тому і критерії вибору значно відрізнялися. В ті часи в рушнику цінувався зовнішній вигляд. Він мав відбивати традиції та звичаї свого народу. Такі рушники роками прикрашали стіни осель. Чим красивіше вишивка, орнаменти та зображення на виробі, тим багатшими сприймалися його власники.
Зараз же по рушникові рідко оцінюється достаток. Проте завдання кожної господині забезпечити комфортом мешканців свого дому та гостей. В такому разі досить часто господині надають перевагу махровим рушникам.
Серед них розрізняються наступні:
Махра – найпопулярніший матеріал у виготовлені рушників Найбільшою популярністю у виготовленні рушників користується махра. В першу чергу це зумовлено перевагами даного матеріалу. Він відрізняється м’якістю, і досить приємний на дотик. Також махрові рушники досить добре вбирають вологу, що є особливо важливим. Ще одна перевага даного матеріалу полягає в його довговічності. Саме через наявність цих якостей махрові рушники мають хороший попит. На що звернути увагу при виборі махрового рушника?
Для того, щоб рушник був якісним і прослужив максимально довго, варто звернути увагу на наступні поради. Вибираючи махровий рушник надавайте перевагу варіантам із ворсом довжиною приблизно 5 мм. Чим більша щільність рушника, тим він якісніший. Виріб не повинен мати специфічного запаху, а також не повинен фарбувати шкіру. Перед покупкою обов’язково перевірте на дотик та почитайте етикетку. Таким чином ви зможете обрати найкращий для себе варіант.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.