Головна Блог ... Новини Росія різко знизила темп відновлення танків: аналітики пояснили причину Росія різко знизила темп відновлення танків: аналі...

Росія різко знизила темп відновлення танків: аналітики пояснили причину

  • 0

  • 0

  • 67

Відключити рекламу

У Росії різко скоротилися темпи відновлення старих танків. Як пише OSINT-аналітик Highmarsed, Росія зняла зі зберігання близько 2500 танків, водночас за останній рік темпи робіт знизилися вдвічі - зі 115 до приблизно 60 танків на місяць.

Як пояснює аналітик, спочатку у Росії було багато резервних танків у хорошому стані, які можна було швидко виводити зі зберігання, і темпи, ймовірно, були навіть вищими за 115 на місяць, що давало змогу компенсувати високі початкові втрати.

Однак у 2024 році тенденція почала змінюватися. Наразі окупанти відновлюють близько 60 танків на місяць, чого недостатньо для відновлення втрат, які, за даними War Spotting, наразі становлять щонайменше 93 танки на місяць.

Причиною цього, ймовірно, є те, що танки, які залишилися на зберіганні, перебувають у значно гіршому стані, зазначає аналітик. Багато з танків провели просто неба понад 15 років і потребують більшого обсягу робіт.

Дослідник зазначає, що із супутникових знімків майже нереально встановити технічний стан танків, але він упевнений, що значна кількість техніки вже ніколи не буде працювати. Єдиним варіантом у такому разі буде капітальний ремонт, при цьому корпус машини не обов'язково має бути в хорошому стані, її можна було відремонтувати.

"За наявності достатньої кількості грошей, часу і запасних частин, імовірно, можна відремонтувати будь-який танк, але з часом цей процес стане тільки дорожчати. Крім того, Росія поки що зосередилася на створенні потужностей з ремонту/модернізації лише для деяких типів танків - Т-80, Т-72Б і Т-62", - зазначає аналітик.

Хоча він вважає, що навряд чи в Росії в найближчому майбутньому закінчаться танки, але танковий парк, найімовірніше, буде повільно, але постійно скорочуватися з плином часу, що позначиться на наступальних можливостях.

Аналітик також представив порівняльну таблицю стану деяких типів танків.

У якому стані російські танки / фото HighmarsedКоли у Росії закінчаться танки

Раніше OSINT-аналітики підрахували, що кількість танків Т-80 у хорошому стані в Росії значно скоротилася, і такими темпами російські Т-80 на базах зберігання можуть закінчитися орієнтовно в середині 2026 року, тож окупантам доведеться робити ставку на більш масові та старіші Т-55/Т-62, та більш рідкісні Т-90.

Водночас у 2024 році військово-промисловий комплекс РФ планує поставити армії приблизно 1500 танків і 3000 зразків іншої бронетехніки. Така ж кількість запланована і на наступний рік.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 67

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 67

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст