01.04.2016    Переглядів:  363
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Рівень злочинності в Україні за офіційними даними зріс в рази. ГПУ підтвердило це в листі до Деканоїдзе

Рівень злочинності в Україні за офіційними даними зріс в рази. ГПУ підтвердило це в листі до Деканоїдзе    - riven_zlochinnosti_v_ukraini_za_ofitsiynimi_danimi_zris_v_razi_gpu_pidtverdilo_tse_v_listi_do_dekanoidze_56fe97bb2158f.jpg

В Генеральній прокуратурі України звернули увагу на суттєве зростання кількості тяжких та особливо тяжких злочинів, а також зниження рівня їх розкриття. Про це йдеться в зверненні до голови Нацполіції України Хатії Деканоїдзе від першого заступника Генерального Прокурора Юрія Севрука.

"Аналіз стану протидії злочинності, проведений Генеральною прокуратурою України, свідчить про низку негативних тенденції, зокрема, збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів певних категорій при одночасному зниженні рівня їх розкриття… Вимагаю невідкладно вжити дієвих заходів до забезпечення належної організації роботи Національної поліції із протидії злочинності", - йдеться в тексті звернення.

Згадайте новину: Очевидне досягнення європейського способу життя: У Нідерландах закривають п’ять тюрм через брак в'язнів 

Юрій Севрук зазначив, що нерозкритими залишаються майже 2 тис розбійних нападів, понад 15 тис грабежів та 200 тис крадіжок, вчинених протягом минулого року.

"У 6 регіонах держави кількість нерозкритих розбійних нападів істотно збільшилася: в Тернопільський – у 8, Харківській, Хмельницькій, Херсонській та Черкаській областях – у 3 рази", - наголошують в ГПУ.

Згадайте новину: Смешно, но электронных браслетов для подозреваемых просто не хватает, к тому же они быстро выходят из строя

Чи є погіршення криміногенної ситуації в Україні наслідками реформування правоохоронної системи? Чи порушує законодавство при підборі кадрів для оновленої Національної поліції команда реформаторів? На ці та багато інших питань відповіді дасть команда розслідувачів в передачі "Право на Правду". Чекайте на вихід вже в понеділок.

Згадайте новину: Затримано керівника поліції Черкаської області Владислава Пустовара під час спроби надати хабар за проходження атестації. У поліції України є майбутнє. 

1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: