Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення функціонування української мови як державної Стаття 43. Національна комісія зі стандартів державної мови Стаття 43. Національна комісія зі стандартів держа...

Стаття 43. Національна комісія зі стандартів державної мови

Про забезпечення функціонування української мови як державної (ЗМІСТ) Інші закони
  • 431

    Переглядів

  • 431

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Опрацювання та утвердження стандартів української мови як державної здійснює Національна комісія зі стандартів державної мови (далі - Комісія).

    2. Завданням Комісії є збереження та розвиток державної мови через встановлення стандартів державної мови і методів перевіряння рівня володіння державною мовою, необхідного для набуття громадянства чи зайняття визначених законами посад.

    3. Комісія є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через міністра, який очолює центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки (далі - міністр).

    4. Комісія є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, самостійний баланс та рахунки в органах Державної казначейської служби України, має відокремлене майно, яке є об’єктом права державної власності та перебуває в його оперативному управлінні.

    5. Повноваження Комісії визначаються цим Законом.

    6. Комісія має офіційний веб-сайт, який є офіційним джерелом інформації про роботу Комісії.

    Попередня

    43/57

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст