Автор не вказаний
0
0
1744
Консультації з експертами Венеціанської комісії зняли усі питання, які були у представників цієї організації стосовно Закону про очищення влади. Представники комісії кардинально змінили свою позицію і повністю підтримують процес очищення влади в Україні. Про це після засідання Венеціанської комісії повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
Дівіться відео: Хто підпадає під люстрацію згідно закону
«Після консультацій з експертами Венеціанської комісії ми дійшли згоди за всіма питаннями, які виникали у експертів. Ставлення до Закону про очищення влади і процесу його втілення у життя у експертів Венеціанської комісії з грудня кардинально змінилося», - зазначив очільник Мін′юсту.
Аналізуйте судовий акт: Рішення ВСУ звернутися до КС України із конституційним поданням, щодо відповідності Конституції України окремих положень ЗУ "Про очищення влади."
За його словами, під час консультацій, які пройшли учора, а також в ході сьогоднішнього засідання Венеціанської комісії представники цієї організації заявили, що в Україні прийнятий унікальний закон, який відрізняється від практик усіх країн, які проводили класичну люстрацію.
«Цей закон має блок, пов’язаний з очищенням влади від корупційної складової, яка мала масовий характер під час режиму Януковича. Так само, цей закон має елементи класичної люстрації щодо представників компартії та КДБ. Найголовніше, вони визнали можливість проведення в Україні очищення правової системи і очищення влади, яка була змінена у неконституційний спосіб через повернення Януковичем до старої конституції і так звану адміністративну реформу», - наголосив Міністр юстиції.
Він також повідомив, що експерти ВК підтвердили право України застосувати колективний критерій щодо звільнення посадових осіб, які займали найвищі посади під час режиму Януковича. І ця принципова позиція залишиться навіть після внесення змін до Закону про очищення влади.
Міністр зауважив, що експерти дуже високо оцінили меморандум і юридичні пояснення, які були надані Міністерством юстиції, а також діяльність робочої групи з напрацювання змін до закону, яка складалася з членів парламенту та Мін′юсту.
«Ми завершимо консультації протягом квітня і розраховуємо на отримання максимально позитивного для України висновку. Це означає, що процес люстрації в Україні триватиме, не залежно від бажання окремих осіб, політичних партій чи інституцій зупинити процес очищення влади, посилаючись на думку ВК. Комісія підтримує цю ініціативу української держави і українського Уряду», - резюмував Павло Петренко.
Джерело: Мінюст України
ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Міністр юстиції України Павло Петренко - про строки проведення люстрації.
Згадайте новину: Верховний Суд України проти люстрації?
Очищення влади, вже є такий закон.
Люстрація у Державній виконавчій службі України.
Спостерігайте подію: Люстрація суддів або неконституційність ЗУ «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».
Судді Конституційного Суду України: боротьба за виживання.
Дивіться відео: Адвокат Татьяна Монтян о люстрации, Порошенко, войне на Донбассе и многом другом.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
235
Коментарі:
0
Переглядів:
694
Коментарі:
0
Переглядів:
707
Коментарі:
0
Переглядів:
1188
Коментарі:
0
Переглядів:
1047
Коментарі:
0
Переглядів:
327
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.