11.05.2017 | Автор: Соля    Переглядів:  490
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Платника податку не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації

Платника податку не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації - platnika_ne_mogna_prityagnuti_do_vidpovidalnosti_yakshcho_vin_diyav_zgidno_nadanoi_podatkovoi_konsultatsii_59142b3dbae1c.jpg

Якщо платник податків діяв відповідно до наданої йому в письмовій формі індивідуальної податкової консультації, то його не можна притягнути до відповідальності, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Така норма випливає з  пункту 53.1 статті 53 Податкового кодексу України, яка передбачає, що не може бути притягнуто до відповідальності, включаючи фінансової (штрафні санкції та/або пеня), платника податків (податкового агента або його посадову особу), який діяв відповідно до індивідуальної податкової консультації, наданої йому у письмовій формі, а також узагальнюючої податкової консультації, за діяння, що містить ознаки податкового правопорушення, зокрема на підставі того, що у подальшому така податкова консультація була змінена або скасована.

Водночас платник податків повинні врахувати, що до індивідуальної податкової консультації вказані положення застосовуються за умови, що вона зареєстрована в єдиній базі індивідуальних податкових консультацій.

У випадку, коли роз’яснення, наведені у індивідуальній податковій консультації суперечать положенням узагальнюючої податкової консультації, застосовуються положення узагальнюючої податкової консультації.

Платник податків або податковий агент, які діяли відповідно до податкової консультації, не звільняються від обов'язку сплати податкового зобов'язання, визначеного Податковим кодексом.

Джерело: Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області

Згадайте новину: Мінфін роз'яснив порядок звільнення від сплати ЄСВ у разі зупинення адвокатської діяльності

ДФС надало адвокатам роз'яснення щодо підтвердження їх витрат в межах професійної діяльності, в тому числі віднесення витрат на оренду

Оплата за стажування включається до оподаткованого доходу адвоката — роз”яснення ДФС

ТЕМА: ДФС: ФОП не може здійснювати адвокатську діяльність, а щодо доходів отриманих від адвокатської діяльності спрощена система оподаткування не застосовується (від 21.03.2017 № 3782/К/99-99-13-02-03-14)

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення