Головна Посилання ... Особливості будівництва заміського будинку на орендованій землі Особливості будівництва заміського будинку на орен...

Особливості будівництва заміського будинку на орендованій землі

Як показує практика, частіше за все гарні земельні ділянки не продають, а сдають в оренду. Це дає можливість забудовнику орендовати землю для різних цілей. Ну, треба розуміти, що будівництво домів «під ключ» самостійно або з компанією «Альфа-проект» (https://pmg.kiev.ua/stroitelstvo.html) може мати безліч нюансов, що стає причиною різних судових розглядів. Якщо ви плануєте побудувати загородний будинок на орендованій землі, то обов'язково уточніть певні юридичні питання.

Статус землі, яку орендуєте

Обов'язково поцікавтеся, до якого типу належить дана земля. Організації, фізичні особи, різні компанії мають право за законом орендувати або купити землю, яка належить до державної або муніципальної власності. Але ж, найчастіше, приємні для нашого погляду місця відносяться до володінь влади.

Якщо вам пропонують купити територію, яка прилягає до державної території, природному заповіднику або місцевості, де знаходиться державна служба безпеки, МВС і т.д., то це протизаконно. Якщо ви погодитеся на таку угоду, то ризикуєте просто залишитися і без житла і без грошей. Неможливо також купити місцевість на кордоні разом із землею курортного призначення. Повний список таких територій ви зможете знайти в Земельному кодексі України. Саме від типу землі залежить і те, чи можете ви на ній будувати. Іноді інфраструктура ділянки абсолютно не відповідає бажаним цілям території.

Час договору

В ході оренди землі, ви повинні обов'язково орендувати термін використання. Якщо точної дати в договорі немає, тоді вона невизначена. Орендодавець та орендар можуть в будь-який час перервати час дії договору. Про розрив такого погляду потрібно попередити заздалегідь, але не пізніше, ніж за 3 місяці по відношенню до законодавства. Потрібно відзначити, що оренда ділянки може бути не більше, ніж на 49 років, а водойма - до 20 років. Саме з цієї причини, якщо ви хочете орендувати землю, то відразу повинні визначити термін і прописати всі умови.

Узгодження споруди

Взявши в оренду землю, ви отримуєте аналогічні права, що і власник землі. Але на землі може бути заборона на капітальне будівництво, тому читаючи договір, ви повинні бути максимально уважними. Якщо під час зведення будівлі на орендованій ділянці були порушені умови договору, тоді орендодавець може розірвати його. Список документів на будинок аналогічний, незалежно від типу ділянки. Орендодавець може пройти реєстрацію на права в зручний час. Будь-яку споруду обов'язково краще узгоджувати з власником землі.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання або складності, просто зверніться в компанію «Альфа-проект», перейшовши за посиланням: https://pmg.kiev.ua/. Саме тут вас проконсультують по питаннях, що цікавлять і зможуть звести будинок вашої мрії.

Переглядів : 725
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст