08.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  349
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Опубліковано список працівників прокуратури, які підпадають під люстрацію

Опубліковано список працівників прокуратури, які підпадають під люстрацію - 0_72538000_1460145670_57080e06b11cb.jpg

Міністерство юстиції України опублікувало прізвища всіх працівників прокуратури, що підпадають під люстрацію. Про це у Facebook написала директор люстраційного комітету Тетяна Козаченко.

Я давно обіцяла цей подарунок: повний реєстр люстраційних посад прокуратури і всіх осіб, хто їх обіймав. По кожному є відмітка, хто підпадає під люстрацію. Перевіряйте прізвища по посадах без обмежень, написала вона.

Перелік складено на підставі документів, наданих Генеральною прокуратурою України. Усього дві частини списку містять 402 прізвища.

Згадайте новинуРеванш старої системи через нелюстрованих суддів: чи повернеться міліція?

У прокуратурі виявлено 357 люстраційних посад, їх за 4 роки обіймали 486 осіб, 402 особи підпадають під критерії закону (за посадами), що є підставою застосування до них заборони (люстрації), додала Козаченко у коментарі під постом.

При цьому вона уточнила, що наведені цифри це лише 2% від усього штату прокуратури.

Козаченко закликала не плутати оприлюднений Мін'юстом реєстр із Державним реєстром осіб, до яких були застосовані положення закону про люстрацію. Там 918 осіб усіх органів, які були звільнені саме на підставі закону Про очищення влади, підкреслила Козаченко.

Зі списком можна ознайомитися на сайті люстраційного комітету Мін'юсту за цим посиланням:

Узагальнення інформації щодо реалізації органами прокуратури України Закону «Про очищення влади» в частині критеріїв визначених частиною першою та пунктами 1 – 8 частини другої статті 3 Закону (за посадами та терміном перебування на них)

1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення