Оновлення платформи LEX: нові функції та удосконалені алгоритми

на правах реклами
19.07.2021 | Автор: ООО "Активлекс"    Переглядів:  776
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Щойно онлайн-сервіс Lex, що комплексно надає фахову інформацію та аналітику для українських юристів, оновив функціонал. Головна новинка — удосконалений пошук по системі, який користувачі можуть самостійно налаштовувати за низкою критеріїв.

Мета інформаційно-аналітичної платформи Lex — спростити та пришвидшити роботу юристів усіх напрямів. Ресурс консолідував у зручному форматі наявну юридичну інформацію, нормативно-правову базу та надає практичні інструменти, що стануть у пригоді у професійній діяльності правникам — адвокатам, нотаріусам, суддям.

Докладніше про оновлення

Користувач, який щоденно працює з десятками юридичних текстів, оцінить оновлений пошуковий механізм. Пошук у системі відбувається миттєво. З’явилася можливість конкретизувати запит, тобто звузити поле пошуку шляхом застосування нових фільтрів та ключових слів.

Користувач може задати такі критерії, як:

  • категорія справи;
  • регіон;
  • форма судочинства;
  • інстанція;
  • найменування суду;
  • ПІБ судді.

Таким чином, поліпшилася і точність пошукових відповідей.
Зручнішою стала робота в розділі «Судова практика», де також з’явилися нові фільтри для судових рішень.

Ще один важливий напрям удосконалення — підвищення безпеки та рівня захисту персональних даних користувачів.

Інтерактивний довідник + робочий щоденник під одним логіном

Юристи зараз працюють в умовах швидких змін у законодавчому полі та перенасиченості інформацією. Lex допомагає долати такі складнощі, упорядковувати діяльність на свій розсуд.

Сучасні технології дали можливість перетворити добірку фахової інформації на зручний автоматизований інструмент для повсякденного застосування у правничій практиці — на зразок досвіду західних колег. У робочому просторі реалізовані можливості працювати з документами, знаходити шаблони договорів, тексти законів, судові рішення, зберігати актуальні посилання, швидко до них повертатися через інтерактивні панелі, розраховувати за допомогою калькуляторів штрафи, пені, процесуальні строки, отримувати алгоритми ведення справ тощо.

Програмне забезпечення належать міжнародній компанії Wolters Kluwer. На українському ринку інтелектуальний продукт підримує та просуває компанія ActiveLex.

Дізнатися більше та спробувати новий функціонал платформи доволі легко: сервіс надає безкоштовний демо-доступ. Замовити його можна самостійно, заповнивши форму на офіційному сайті платформи або за телефонами, якщо Ви ще не почуваєте себе впевненим користувачем онлайн-сервісів. До речі, компанія надає прості консультації щодо пошуку Ваших запитів або розв'язання певних задач за допомогою інструментів платформи.

776
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні події
ЕСПЧ
0