Головна Сервіси для юристів ... Стрім Оновлення даних та штрафи за порушення правил військового обліку Оновлення даних та штрафи за порушення правил війс...

Оновлення даних та штрафи за порушення правил військового обліку

Відключити рекламу
"Звук вимкнено за замовчуванням. Натисніть на екран та увімкніть звук в плеєрі"
Підписатися на канал
28.06.2024 о 18:30 тривалість 30хв
Програма стріма:

Пряме посилання на трансляцію https://www.youtube.com/live/n_rixaX2gQg?si=TH1RksomlZMpmLp6

Під час стріму обговоримо граничні строки оновлення даних, перелік тих, на кого ці вимоги не розповсюджуються.

Крім того, обсудимо підстави стягнення та види штрафів за порушення правил військового обліку та мобілізації.

Про спікера:

Адвокат, голова Адвокатського об'єднання «Кравець і партнери»

Голова постійно діючого третейського суду при Асоціації «Захист корпоративних прав «АТТОРНЕЙ», голова Громадянського об’єднання «Правова держава». голова Громадського об'єднання «Громадська рада доброчесності», голова профспілки «Українська незалежна фундація правників», входить до руху Адвокати ЗСУ.

Є автором численних статей і публікацій присвячених захисту прав споживачів фінансових послуг, а також аналізу спірних питань при практичному застосуванні норм цивільного, господарського та адміністративного права, а також виконавчим провадженням.

Попередні запитання від глядачів:
Очікуємо на Ваші запитання*

1. Ганна : Вітаю. Чи потрібно оновлювати дані чоловікові, який виключений з військового обліку у 2013 з причини досягнення граничного віку? Відповідний запис є в військовому квитку. На той час "граничним" по закону був встановлений вік 40 років. Зараз чоловіку 51. Чи є практика непорозумінь з ТЦК у подібних випадках? Дякую.

  • 12176

    Переглядів

  • 10

    Коментарі

  • 12176

    Переглядів

  • 10

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Доброго дня! Буду вдячна, якщо роз'ясните хто має право вручати повістку на ВЛК ( чи можуть це робити на блок-постах, на вулицях, інших громадських місцях або тільки в ТЦК та СП)? Роз'ясніть, будь-ласка порядок надання відстрочки на лікування (на яких підставах надається. Розумію про тих кому необхідно провести оперативні втручання, про післяопераційні періоди. А от як бути з тими, хто амбулаторно лікується?). Як визначається придатність мобілізованого до служби в певному роді військ ( наприклад, військовозобов'язаний може не зовсім бути придатним до штурму та піхоти, але міг би бути придатним до дронових військ, ПВО тощо)? Мова не йде про категорію "б" - придатних для служби в ТЦК та СП, навчальних центрах і т.д. Дуже дякую)))

    28.06.2024 13:20

    Вручати можуть представники ТЦК. Не чув щоб вручали на блок постах. Придатність визначається на підтаві наказу МО 402 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text

    28.06.2024 20:15

    Доброго дня. У випадку виконання штрафу виконавчою службою по статті 210. Чи подвоюється сума штрафу? Чи можуть бути заблоковані рахунки і ФОПа, чи лише особисті? Буду вдячний за роз'яснення

    28.06.2024 13:37

    Сума подвоюється відразу. Рахунки ФОП теж блокуються.

    28.06.2024 20:15
    А

    Доброго дня. Чув, що якщо не отримаєте оновлювати дані то можна отримати 2 штрафи одразу - за не оновлення і за неявку на ВЛК, це правда? Чи є якісь додаткові ризики/наслідки якщо таки оновити дані та не приходити на ВЛК (щоб не ловити 2 штрафи)?

    28.06.2024 14:34

    Так можуть зробити. Треба вже діяти по ситуації і виконувати Закон.

    28.06.2024 20:16

    Доброго дня! Жінка - пенсіонер, 58 років, за фахом - фармацевт (закінчила училище). Військовий квиток видавався у 80х роках, проте був втрачений. Відомості в ТЦК про неї відсутні. Чи потрібно ставати на облік та чи є можливість виїзду за кордон у разі постановки на облік у ТЦК? Дякую!

    28.06.2024 15:36

    Дані потрібно оновити. Жінок можуть мобілізувати тільки за згодою. Випадків відмови жінкам у перетині кордону ще не чув.

    28.06.2024 20:17

    Доброго дня! Аспірант денної форми навчання (бюджет), інвалід 2 групи (отримав в 2022 році, перевпройшов повторно МСЄК у 2023 році - подовжили на 2 роки - до 31.12.2025р.), викладач на 0,75 ставки у ВНЗ (ще не маю наук.ступеню). Навчання послідовне - бакалаврат, магістратура, аспірантура, ніякої воєнної кафедри не було, не служив - приписне свідоцтво. Виїхав законно за кордон по інвалідності у січні 2024 року, коли було 26 років. Перед виїздом ходив в ТЦК, щоб замінити приписне свідоцтво на тимчасове посвідчення - відмовили, бо не було 27 рокув. Коли вже був за кордоном, змінився закон - приписне до 25 років. Поштою кур'єром з повідомленням про вручення відправив в ТЦК заяву на відстрочку по інвалідності (по трекінку видно, що вони її отримали). Планую встановити Резерв+ та оновити дані через цей додаток. Питання - чи підтягнеться в Резерв+ відстрочка по інвалідності? Чи сформується в Резерв+ електронний ВОД? Чи є в мене законне право не повертатись в Україну для відвідування ТЦК з приводу заміни ВОД (бо виїхав я законно), формально маю відстрочку і по інвалідності, і по навчанню, і по викладанню, також в мене мати інвалід 2 групи (я єдиний син, прописка однакова, вітчим також інвалід 2 групи). Перепрошую за довге повідомлення.

    28.06.2024 18:29

    Ви Закон не порушили. Інвалідів не мобілізують і жодних штрафів для Вас не буде. А якщо будуть, то вони незаконні.

    28.06.2024 20:19

    Доброго дня. Чи можна оновити дані написавши до ТЦК через електронну пошту, чи буде це вважатися оновленням даних? Тим паче я можу це зробити тільки з чужого компьютера, бо власних гаджетів не маю. Чи може штраф бути автоматично стягнений з коштів, що є на моєму рахунку або з депозиту, чи я маю сам його кудись заплатити і як це зробити якщо банківська картка чи рахунок наприклад буде заблокований?

    28.06.2024 18:36

    Оновлення електронною поштою можливо для тих хто за кордоном. У разі відкриття провадження гроші будуть заблоковані та списані автоматично.

    28.06.2024 20:23

    Доброго дня, я пенсіонер 56 років. Льготна пенсія як учасник бойових дій (Афганістан) могут мене мобілізувати, ілі же за бажанням

    29.06.2024 14:29

    Мій племінник по обміну студентами продовжує навчатися за кордоном, зокрема на даний час навчається на денній формі в докторнатурі, йому навчатися ще два роки. На початку навчання в Україні, а згодом за кордоном був призовником, а отже має приписне свідоцтво. На сьогоднішній день йому виповнилось 27 років. До початку навчання закордоном надавав до ТЦК довідки з інституту в Україні. Які він має вчини дії на даний час щоб не порушити закон і мати відстрочку у зв’язку з таким навчанням? Дякую за відповідь!

    30.06.2024 13:25

    Направити персональні дані на електронну адресу ТЦК

    01.07.2024 23:41

    Добрий день! Виїхав з України у січні 2022. Знаходжуся за кордоном. На даний момент маю відкритий ФОП в Україні. У 2023 році виповнилося 25 років. З військово-облікових документів маю лише приписне свідоцтво, військового квитка не маю. Як я можу оновити дані, якщо не став на облік військовозобов'язаних? У разі отримання штрафів за непостанову на облік військовозобов'язаних, неоновлення даних та подальші можливі повістки на останню відому адресу чи можна їх оскаржити тим, що перебував за кордоном?

    09.07.2024 19:04

    Залишайте Ваше питання спікеру, наприкінці трансляції будуть відповіді

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Попередні стріми

    Дивитись всі відео консультації
    X
    X
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст