12.11.2014    Переглядів:  297
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Національний банк України не може або не хоче контролювати гривню?

Національний банк України не може або не хоче контролювати гривню? - natsionalniy_bank_ukraini_ne_moge_abo_ne_hoche_kontrolyuvati_grivnyu_546355dd2828d.jpg

Українська гривня продовжує фатальне падіння, а пересічений громадянин України продовжує фатально зубожити. Обмінний курс гривні до долара США вже на позначці 16 до 1.  При цьому перш за все увесь народний гнів падає на Валерію Гонтареву – голову нашого славетного регулятора валютного ринку. Проте голові Нацбанку України по суті питання сказати мабуть вже нічого – їй ніхто вже не вірить. Тепер слово за Президентом України і  майбутнім урядом.

Приводимо цитату Валерії Гонтаревої про неспроможність Нацбанку України: «Национальный Банк -- он только регулятор.  И не может собой заменить ни экспортеров, ни  импортеров, ни фискальные органы. И не весь  платежный баланс. Национальный Банк может  предпринимать административные меры или проводить  интервенции для стабилизации временных  дисбалансов".

Тобто голова Нацбанку України стверджує, що Нацбанк України не може впливати на курс гривні. Такі заяви досить дивні, щонайменше виходячи із стаття 99 Конституції України передбачає, що «забезпечення стабільності грошової одиниці є основною функцією центрального банку держави – Національного банку України».  

На думку Валерії Гонтаревою Нацбанк України може забезпечувати тільки рівноважний курс гривні по відношенню до інших валют і тільки тоді, коли запрацює економіка України. 

Отже, чекаємо на рівноважний курс гривні. Хто знає, яким такий курс буде, проте тоді Нацбанк України обіцяє, що зможе його підтримувати.

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА:   Нацбанк України, КМ України  та Президент України саме не хочуть контролювати гривню! Усе, що зараз відбувається на валютному ринку не має під собою економічних передумов. І анексія Криму, і війна на Cході, і вивезення валюти в офшор та відсутність валютних надходжень із закордону вже девальвували гривню з обмінного курсу 8,00 гривень за 1 долар США до 13,00 гривень за 1 долар США. Подальше здешевлення гривні по відношенню до вільноконвертованих валют відбувається за рахунок щонайменше непрофесійних, а можливо і умисних дій, відповідальних державних посадовців. Звичайно винен не один Нацбанк України на чолі із приємною у спілкуванні Гонтаревою. Всі разом і Нацбанк України, і КМ України, і Президент України не контролюють куди прямують долари витрачені із золотовалютних резервів під час валютних інтервенцій та валютних аукціонів. А прямують ці долари не на готівковий валютний ринок для населення, а за кордон, в офшор. Дна падіння не бачить ніхто, навіть пенсіонер, який за свою мізерну пенсію намагається купити 50 доларів, або хоч якось заощадити. Окрім цього Нацбанк України продовжує рефінансування комерційних банків, які направляють гривню не в реальний сектор економіки України, а на валютний ринок, де скуповують долар США та євро, чим продовжують знецінення гривні.
На жаль Україна крокує до дефолту і залишилось вже зовсім мало часу. Згадайте також, що при усіх випадках девальвації гривні протягом новітньої історії України жоден із чиновників не поніс юридичної відповідальності. Не хочу бути Нострадамусом, але третій Майдан буде під Нацбанком України, а далі знов на Банкову.   

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Валерія Гонтарева – голова Нацбанку України.

Згадайте новину: Финансы поют романсы, но Украина умудряется удерживаться на плаву.

Національний банк України ввів обов’язкову 100% продажу валютної виручки.  

Головний банкіром України вперше в історії стала жінка.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: