Головна Блог ... Відеоконсультація На скільки збільшується пенсія при переході з пенсії за вислугу років на пенсію за віком На скільки збільшується пенсія при переході з пенс...

На скільки збільшується пенсія при переході з пенсії за вислугу років на пенсію за віком

Відключити рекламу

В даному відео адвокат Володимир Трощинський детально розглядає та рахує, на скільки збільшується щомісячний розмір пенсії при переході з пенсії за вислугу років на пенсію за віком на прикладі реальних справ наших клієнтів, які з нашою допомогою вже отримують свою підвищену та заслужену пенсію.

Для початку звернемо вашу увагу на коротку інформаційну довідку з цього питання.

Станом на 2022 рік особа, досягнувши 60-річного віку та маючи не менше 29 років страхового стажу, має право на призначення пенсії за віком на загальних підставах, а особи, які отримують пенсію за вислугу років, на перехід на цей вид пенсії.

Але при такому переході пенсійний фонд протиправно застосовує занижений показник середньої заробітної плати за останні три роки по Україні, який входить до формули обчислення пенсії за віком, що суттєво впливає на розмір призначеної пенсії.

Пенсійний фонд використовує заробітну плату в розмірі 6186,32 грн, замість 10 846,37 грн, що занижує пенсію в 2022 році на 75 %. При такому переході в 2021 році розмір пенсії занижується на 47 %, в 2020 році - на 25 %.

Але як же виправити такі протиправні дії пенсійного фонду? Що у цьому випадку можна зробити?

На жаль, як і в більшості випадків у спорах з пенсійним фондом, добитись справедливості можна лише в судовому порядку шляхом подання позову до суду щодо зобов’язання пенсійного фонду здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням середнього показника заробітної плати за останні три роки, які передують року звернення за призначенням пенсії за віком.

Отже, давайте поглянемо на прикладі справ наших клієнтів як відбувається ця процедура та наскільки підвищується в результаті розмір пенсії.

Так, у 2021 році до нас звернулася Тетяна Володимирівна, їй, як медичному працівнику, спочатку була призначена пенсія за вислугу років згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення», але досягнувши 60-річного віку та маючи відповідний стаж, вона скористалась своїм правом на призначення пенсії за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Проте при призначенні їй пенсії за віком пенсійний орган застосував занижений показник середньої заробітної плати при обчисленні їй пенсії.

Ми пояснили, що в її ситуації необхідно звертатися до суду з адміністративним позовом з метою захисту своїх інтересів на належне пенсійне забезпечення.

Тетяна Володимирівна принципово не хотіла «дарувати» жодної копійки державі та миритися з такою ситуацією.

І вона прийняла правильне рішення боротися за свою підвищену пенсію.

Відповідно ми звернулися до суду з адміністративним позовом в інтересах Тетяни Володимирівни, за результатами чого отримали позитивне рішення суду, яке було залишено без змін апеляційним судом при його оскарженні пенсійним фондом. Після отримання такого рішення, яке набрало законної сили, пенсійний фонд здійснив перерахунок та виплату Тетяні Володимирівні пенсії з урахуванням правильного показника середньої заробітної плати за останні три роки, які передували року звернення за призначенням пенсії.З огляду на це щомісячний розмір пенсії Тетяни Володимирівни склав 4559,80 грн, для порівняння до судового рішення розмір пенсії становив 3385,89 грн, тобто різниця щомісячного розміру пенсії склала 1173,91 грн. А також Тетяні Володимирівні була нарахована сума доплати до пенсії у розмірі 16 339,18 грн, яка була виплачена відразу при отриманні наступної пенсії після перерахунку на підставі рішення суду.

Також у відео ви можете переглянути інші аналогічні приклади реальних справ наших клієнтів.

Сподіваємось, ви пересвідчилися в тому, що територіальні органи пенсійного фонду не тільки перераховують пенсію з урахуванням правильного показника середньої заробітної плати по Україні, а й виплачують суму заборгованості пенсії за попередній період.

У своїй практиці ми досить часто маємо справу з недовірою клієнтів та певною долею скептицизму у цій категорії справ. Це відео якраз спрямоване, аби на прикладі реальних справ наших клієнтів, хто довірився нам та прийняв рішення боротись за свою чесно зароблену пенсію, продемонструвати можливість такого перерахунку пенсії і збільшення щомісячного розміру вашої пенсії.

Тому якщо ви знаходитесь в такій же ситуації, не зволікайте, а захищайте своє порушене право на отримання підвищеної пенсії. Адже крім вас самих, ніхто не буде боротись за вашу пенсію.

Враховуючи це, наполегливо рекомендуємо вам звертатись до суду та відсуджувати свою підвищену пенсію.

Багато корисної інформації ви можете знайти для себе на нашому Youtube каналі. Тому переходьте за посиланням на наш канал, підписуйтесь та натискайте на дзвіночок, щоб не пропустити нові відео та новини нашого Адвокатського бюро.

Для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ви можете зателефонувати нам за номером: +𝟑𝟖-𝟎𝟔𝟖-𝟕𝟒𝟖-𝟐𝟓-𝟐𝟓

Більше інформації про наші послуги ви можете знайти на нашому сайті https://jurprotect.com.ua/ua/

  • 4467

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 4467

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Дивитись відео консультації

    Дивитись всі відео консультації
    Дивитись всі відео консультації
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст