14.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  225
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Мосійчук не з'явився на суд: у хабарника виникли поважні причини

Мосійчук не з'явився на суд: у хабарника виникли поважні причини - 0_89108100_1460584353_570ebfa1d9915.jpg

13 квітня о 15:30 в Печерському районному суді Києва мало відбутися засідання з обрання запобіжного заходу для народного депутата Ігоря Мосійчука, проте не з'вився ні сам депутат, ні його захисник.

В суді депутата від Радикальної партії Ляшка попросили  довести, що він був відсутній з поважних причин, при цьому наступне засідання у справі призначили на 20 травня.

Народний депутат письмово повідомив суд, що саме в цей час братиме участь в засіданні комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності з доповіддю про незаконний видобуток бурштину.

Раніше Мосійчук відмовився від послуг трьох адвокатів, в генпрокуратурі назвали це затягуванням справи. Для свого захисника нардеп попросив перекласти всі матеріали справи шрифтом Брайля, оскільки адвокат має вади зору.

Як повідомлялося, 17 вересня 2015 Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт народного депутата Мосійчука. За відповідний проект постанови проголосували 262 народних депутата.

Згадайте новину: Хабарник Ігор Мосийчук визнав себе винним

18 вересня Печерський райсуд Києва обрав для нардепа запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 15 листопада. Апелляційний суд залишив в силі арешт.

15 листопада 2015 народного депутата України І.Мосійчука звільнили з-під варти в зв'язку з завершенням дії постанови Печерського районного суду Києва про утримання під вартою.

17 листопада Вищий адміністративний суд визнав протиправними дії Верховної Ради про включення до порядку денного та розгляду питання про надання згоди на притягнення І.Мосійчука до кримінальної відповідальності, його затримання та арешт і визнав незаконним відповідну постанову ВР і прийняв рішення про його скасування.

За інформацією ГПУ, Мосійчук підозрюється в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою - до 3 років позбавлення волі), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство - 4-5 років позбавлення волі), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок - до 5 років позбавлення волі), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів - арешт до 6 місяців), ч.1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного - до 6 років позбавлення волі) КК України.

Згадайте новину: Народного депутата від Радикальної партії Ляшка Ігора Мосийчука заарештовано судом на два місяці

Під час розгляду цього питання на засіданні Ради Генпрокуратура оприлюднила кілька епізодів відео, на якому була зафіксована передача хабара Мосійчуку (депутат озвучив, що за запит необхідно заплатити 10-15 тис. доларів, за звернення - 3-5 тис. доларів, а в кінці відео була продемонстрована передача грошей Мосійчуку).

Джерела: depo.ua, страна.ua

 

3
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення