Головна Блог ... Новини Міністр юстиції України Денис Малюська: для належного виконання рішень ЄСПЛ утворено спеціальну комісію Міністр юстиції України Денис Малюська: для належн...

Міністр юстиції України Денис Малюська: для належного виконання рішень ЄСПЛ утворено спеціальну комісію

Відключити рекламу
Міністр юстиції України Денис Малюська: для належного виконання рішень ЄСПЛ утворено спеціальну комісію - tn1_0_25838900_1585825151_5e85c57f3f1a4.jpg

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про утворення Комісії з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини. Такий крок дозволить забезпечити ефективну взаємодію органів державної влади задля своєчасного виконання рішень ЄСПЛ. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська під час засідання Уряду, йдеться на сайті minjust.gov.ua

Він наголосив, що Україна займає третє місце за кількістю справ, які перебувають на розгляді у Європейському суді. Кількість заяв у таких справах проти України сягає 8 700. Це 14,5 % від загальної кількості зареєстрованих Європейським судом справ щодо 47 держав-членів Ради Європи.

Згадайте новину: Нездатність влади подолати опір матері спілкуванню дитини з батьком ЄСПЛ оцінив у € 12 тис.

«Станом на 20 березня 2020 року Європейським судом ухвалено 1 434 рішень, якими констатовано порушення Україною положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколів до неї. Ми маємо забезпечити виконання цих рішень ЄСПЛ. Для цього необхідно залучити різні органи державної влади, причетні до порушення, забезпечити чітку взаємодію усіх гілок влади - як законодавчої, так і виконавчої та судової, та напрацювати відповідні рішення, аби виплатити відшкодування у встановлені строки», - зазначив Денис Малюська.

Згадайте новину: Адвокат порушує порядок чи суддя має упереджене до нього ставлення? ЄСПЛ нагадав, на чию користь сумніви

Міністр юстиції підкреслив, що належне виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань позитивно вплине на імідж держави та дозволить суттєво зменшити видатки Державного бюджету на виконання рішень ЄСПЛ.

 • 1297

  Переглядів

 • 11

  Коментарі

 • 1297

  Переглядів

 • 11

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  что может получиться что то??

  05.04.2020 01:44

  Лживое нечто , очередной "танец труда" от трутней - привлечение суддей к ответственности за заведомо неправосудные решения и удержания с них ,тех сумм ,что выплачены аппелянтам по решению.ЕСПЧ. Это единственная возможность, как снизить поток обращений в ЕСПЧ ,так и изменить судебную систему в корне. Принудив "небожителей" в мантиях - соблюдать при вынесении решений Конституцию державы, межународные договора и Законы Украины.

  03.04.2020 14:09

  вот это хоть немного помогло простым людям

  03.04.2020 16:17

  Согласен с Вами, но им плевать на пробоемы простых людей. Как и на экономику державы в целом, почему сюда не идет инвестор в реале, не смотря на всю радужную ложь Зеленского. Нет нормальной судебной системы, с гарантией вынесения решений ПО ЗАКОНУ. А кто же тогда будет вкладывать сюда инвестиции, без гарантии в случае непоняток - получить их назад по закону ,через суд.

  03.04.2020 16:32

  и никто не может или не дают это решить

  03.04.2020 16:35

  думал хоть европейские решения выполняются но мы умудрились и там нагадить.

  03.04.2020 16:37

  Да плевать им на все, люди по два три раза идут в ЕСПЧ, дабы получив положительное решение этого суда, затем принудить Украину их исполнить, в полном обьме. Как пример дела Шабельник, Яременко (( закончены положительно)), Петухова, Чайковского, Буглова ((слушаються в ЕСПЧ повторно и на контроле в КМСЕ)) и мноних , многих иных.

  03.04.2020 16:45

  сплошная черная полоса..

  03.04.2020 16:54

  Держитесь - дорогу осилит идущий !

  04.04.2020 00:18

  да одни надежды))

  04.04.2020 21:23

  В рамках ст 46 Конвенции - попытайтесь обжаловать неисполнение Украиной решения ЕСПЧ в Вашем дел в Комитет Министров Совета Европы.

  05.04.2020 00:39

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст