Головна Блог ... Новини Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоденні юридичні питання Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоде...

Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоденні юридичні питання

Відключити рекламу
Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоденні юридичні питання - tn1_0_64126500_1583857278_5e67be7e9c94f.jpg

У свіжій версії інформаційно-аналітичної платформи Lex, яка щойно набрала повної сили свого оновленого функціоналу, реалізовано найновіші можливості індексації для швидкого й безпомилкового пошуку правових актів, судових рішень, правової аналітики і юридичних інструментів.
Тепер пошуковий апарат Lex 3.0 не лише «розрізняє» назви усіх законів України як цілісні елементи, а також їх скорочені варіанти й абревіатури назв кодексів. Він уможливлює індексування понад 25 тисяч юридичних та інших термінів, найбільш уживаних в нормативних актах, договорах, процесуальних документах і судових рішеннях.


Окрім того, у версій Lex 3.0 з’явився новий розділ «Питання-відповіді», основу якого склав збірник “Невідкладна правнича допомога”, який нещодавно вийшов друком у найавторитетнішому юридичному видавництві – «Юрінком Інтер». Тут зібрано короткі коментарі щодо найбільш поширених питань з трудових, сімейних, земельних відносин, щодо відшкодування матеріальної і моральної шкоди, спадкування, звернення до суду виконання судових рішень тощо.


Відтепер цей розділ постійно наповнюватиметься відповідями на питання, які ставить щоденна практика, в органічному поєднанні аналітичних інструментів Lex.

Доречі, зараз діє весняна акція: ліцензію можна отримати зі знижкою до 75%. Загальна вартість передплати на 6 місяців 1050 грн, на 1 рік – 1350 грн.
На 1,5 роки – 2025 грн.
На 2 роки – 2700 грн.

Демо-версія сервісу завжди безкоштовна. Спробуйте start.activelex.com

 • 1929

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1929

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст