0
0
151
За останні десятиліття Китай значно посилив свої бронетанкові сили і на сьогодні за кількістю танків перевершує Росію, США та КНДР. Відповідні дані представлені на новій інфографіці, яку створили фахівці аналітичної компанії Visualcapitalist.
На думку експертів, китайський танковий парк нараховує 6800 бойових машин. На другому місці все ще знаходиться Росія, яка начебто має 5750 танків.
На третій позиції доволі очікувано розташувалися Сполучені Штати Америки, а Україна посіла лише шістнадцяте місце. Цікаво, що на інфографіці майже не представлені європейські країни - до двадцятки не потрапили ані Німеччина, ані Франція, ані Великобританія.
Фото VisualcapitalistРосійське танкобудування - що треба знатиФахівці зазначають, що незважаючи на вразливість танків до дронів і високоточних ракет, ці бойові машини залишаються важливим елементом сучасної війни.
Це добре розуміють росіяни, які намагаються збільшити виробництво основних бойових танків. Нагадаємо, під час травневого параду на Червоній площі продемонстрували нові Т-90М "Прорив", Т-72Б3М та Т-80БВМ.
Варто сказати, що всі вони є модернізованими варіантами старих радянських зразків, у той час як нових "Армат" росіяни побудували мізерну кількість.
У минулому році УНІАН писав, що за всі роки РФ змогла виготовити лише близько 20 танків Т-14 на базі гусеничної платформи "Армата". Серед головних проблем цієї машини називають різні технічні труднощі та складності з обслуговуванням в зоні бойових дій.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
833
Коментарі:
0
Переглядів:
1093
Коментарі:
0
Переглядів:
750
Коментарі:
0
Переглядів:
834
Коментарі:
0
Переглядів:
808
Коментарі:
0
Переглядів:
785
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.