02.12.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  151
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Київський суддя Фінагеєв будує тестю маєток в "царському селі" для суддів

Суддя Апеляційного суду Київщини Валерій Фінагеєв не відобразив у документі про майновий стан нову квартиру та паркомісце, якими його родина обзавелася цього року, і приховав двоповерховий будинок, який він будує під Києвом.

Вказується, що родина Фінагеєва у 2016 році обзавелася новою власністю: його дружина Наталія Фінагеєва придбала квартиру по вулиці Зарічна в Дарницькому районі Києва.

Згадайте новину: Суддя Мамчур написав заяву про звільнення, щоб не пояснювати, звідки нерухомість на 35 млн.

"Вартість такого житла щонайменше 2 млн грн. При цьому, річний дохід Фінагеєвої складає 70 тис грн. Це пенсія і соціальна допомога. Крім того, взимку цього року Фінагеєв став власником паркомісця, хоча офіційно у нього немає машини", - сказано у сюжеті.

"Ні квартиру, ні паркомісце до декларації Фінагеєв не вніс. Натомість він вказав, що має у власності 10 соток землі, які купив два роки тому на березі річки Десенка під Києвом. Раніше ця земля була виділена для суддів Верховного суду України. Зараз на ділянці Фінагеєва ведеться будівництво елітного двоповерхового будинку", - йдеться у сюжеті програми.

Журналісти зазначають, що у серпні 2016 року Фінагеєв передав право на забудову його землі, імовірно своєму тестю, Миколі Мельничуку. Раніше дружина судді – Наталія Фінагеєва була прописана з Мельничуком в одній квартирі.

Згадайте новину: Суддя КС Кривенко має торговий центр, елітні авто та 13 земельних ділянок

"Саме зареєстроване на Мельничука авто Hyundai Santa Fe припарковане на паркомісці, яке на початку купив суддя", - йдеться у сюжеті.

Фінагеєв вказав в декларації за минулий рік в сумі 274 тисячі гривень доходу, який складався з заробітної плати за основним місцем та за сумісництвом, а також з процентів.

Зазначається, що навесні 2016 року Фінагеєв успішно склав кваліфікаційне оцінювання.

Джерело: Наші гроші

Згадайте новину: Бідний одеський суддя Абухін не задекларував будинок, а його мати виявилася власницею елітної нерухомості

2
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення