Головна Посилання ... Керамічна плитка: виробництво та види

Керамічна плитка: виробництво та види

Керамічна плитка є затребуваним оздоблювальним матеріалом, і застосовується для облицювання стін і підлоги всередині приміщень та на вулиці. Вона представлена ​​в широкому асортименті і відрізняється формою, розмірами, кольором, технологією виготовлення, цільовим призначенням та ін.

Величезним вибором представлена ​​керамічна плитка в Києві, що дозволяє без особливих зусиль підібрати відповідний матеріал. Особливим попитом користується продукція компанії Opoczno, яка пропонує оригінальні колекції на будь-який смак.

Для кожного типу плитки характерний індивідуальний дизайн, який розробляється сучасними дизайнерами. При цьому гарантується відмінна якість, надійність і естетично привабливий зовнішній вигляд.

Особливості виробництва керамічної плитки

На сайті компанії https://www.opoczno.com.ua/ можна вибрати якісну керамічну плитку, яка повністю відповідає стандартам якості і вимогам пожежної безпеки. Для її виробництва використовується суміш з різних матеріалів: глина, кварцова сировина, карбонати та інші добавки для поліпшення експлуатаційних характеристик. Виробництво плитки складається з декількох етапів, а саме:

 • видобуток сировини;

 • приготування суміші з однорідною масою;

 • формування методом пресування або екструзії;

 • сушка і випалення;

 • нанесення глазурі та захисного покриття;

 • сортування та пакування.

Продукцію ретельно перевіряють на наявність дефектів та сортують по сорту, калібру, тону. Вибирати плитку краще від надійних виробників, які гарантують якість і довговічність.

Популярні види керамічної плитки

Перейшовши за посиланням https://www.opoczno.com.ua/offer-search/?o1=70, можна легко вибрати відповідну колекцію, враховуючи цільове призначення і технічні характеристики. Виробники пропонують наступні види керамічної плитки:

 • бікоттура;

 • монокоттура;

 • керамограніт;

 • котто;

 • клінкер;

 • майоліка.

Бікоттура – це емальована плитка, яка призначена для внутрішньої обробки приміщень. Наявність емалі надає блиск і забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень. Монокоттура відрізняється від бікоттури морозостійкістю, підвищеною твердістю, міцною основою, низьким водопоглинанням. Керамограніт - це неемальована плитка з одинарним випалюванням, яка буває матовою, полірованою, смальтірованою та ін.

Керамограніт може бути використаний, як всередині, так і зовні приміщень для оздоблення стін і підлоги. Котто виготовляється з червоної глини методом екструзії і буває різних форм, розмірів й конфігурацій.

Клінкер, в основному, використовують для обробки підлог всередині приміщень і на вулиці, це плитка одинарного випалу і з твердою основою. Для майоліки характерна пористість, тому вона може бути використана тільки всередині сухих приміщень. Вона користується великою популярністю завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам і декоративним властивостям.

Переглядів : 1090
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст