11.09.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  152
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Google оскаржив рекордний штраф Єврокомісії

Google подав апеляцію до Європейського суду на рішення Єврокомісії про накладення штрафу у розмірі 2,42 мільярда євро. Штраф був накладений через нібито зловживання домінуючим становищем на ринку пошуковиків.

Американський інтернет-гігант Google, який входить у холдинг Alphabet Inc., подав до Європейського суду апеляційну скаргу на рішення Європейської Комісії (ЄК) про накладення штрафу на Google у розмірі 2,42 мільярда євро. Про це у понеділок, 11 вересня, повідомили агентства dpa та AFP, посилаючись на власні джерела у Європейському суді.

Вспомните новость: Google предложил пользователям платить деньги за просмотр сайтов без рекламы

Брюссель наклав на Google штраф наприкінці червня 2017 року. Причиною стало те, що компанія, на думку ЄК, зловживала своїм домінуючим становищем на ринку пошуковиків, просуваючи свій сервіс порівняння цін Google Shopping. Цей штраф став рекордним за розміром, накладеним коли-небудь Єврокомісією.

У ЄК у відповідь на інформацію про те, що Google подав апеляцію на це рішення, заявили, що готові захищати свою позицію у суді.

Згадайте новину: Єврокомісія оштрафувала Google на 2,42 млрд євро

Як зазначає агенція dpa, у Європейському суді лише підтвердили факт подачі апеляції інтернет-гігантом, не надавши при цьому жодних деталей позову. Підтвердили факт подання позову і у Google, проте також не повідомили жодних подробиць.

Автор: Максим Сидоржевський

Джерело: Deutsche Welle

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення