16.09.2014    Переглядів:  270
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Європарламент та Україна одночасно ратифікували Угоду про асоціацію між Україноюта ЄС!

Європарламент та Україна одночасно ратифікували Угоду про асоціацію між Україноюта ЄС! - evroparlament_ta_ukraina_odnochasno_ratifikuvali_ugodu_pro_asotsiatsiyu_mig_ukrainoyuta_es_54182eb79386b.jpg

Без жодних застережень Верховна Рада України та Європарламент одночасно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.( англ. - Ukraine–European Union Association Agreement).

За ухвалення закону про ратифікацію Угоди про асоціацію проголосували 355 народних депутатів із 381 присутнього. Проти не проголосував ніхто.

У Страсбурзі серед депутатів Європарламенту були дещо інші результати: присутні – 697, за – 535, проти – 127, утримались – 35. Але в будь-якому випадку за ратифікацію Угоди про асоціацію проголосувала переважна більшість євродепутатів.

Голова ВРУ Олександр Турчинов назвав ратифікацію Угоди про асоціацію  "історичним шансом", який Україна "виборола кров'ю". Зі свого боку прем’єр-міністр Арсеній Яценюк коментуючи ратифікацію Угоди про асоціацію сказав, що "це тільки початок великого європейського шляху", і політична еліта країни має показати таку ж волю до змін, яку показав український народ.

В цілому вже було і багато ще буде радісних та критичних заяв з приводу ратифікації Угоди про асоціацію, але європейський поступ України вже не змінити!

Слід зазначити і юридичну складову цієї події. Стаття 9 Конституції України передбачає, що чинні міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Згідно ст. 8 ЗУ «Про міжнародні договори України» згода України на обов'язковість для неї міжнародного договору
може  надаватися  шляхом  підписання,  ратифікації,  затвердження, прийняття договору, приєднання до договору.

Відповідно до ст. 9 цього ж закону «ратифікація  міжнародних  договорів  України  здійснюється шляхом  прийняття  закону  про  ратифікацію,  невід'ємною частиною якого є текст міжнародного договору.

Із офіційним текстом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС можливо ознайомитись на Урядовому порталі за цим посиланням: http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=246581344&cat_id=223223535

Згадайте новину:  Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом.
 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: