28.11.2016 | Автор: Соля    Переглядів:  358
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

ЭТО ПРОСТО НЕ ДОПУСТИМО: Украина может взять на себя квоту одной из стран Европейского Союза на расселение мигрантов ради введения безвизового режима с Европой.

ЭТО ПРОСТО НЕ ДОПУСТИМО: Украина может взять на себя квоту одной из стран Европейского Союза на расселение мигрантов ради введения безвизового режима с Европой. - eto_prosto_ne_dopustimo_ukraina_moget_vzyat_na_sebya_kvotu_odnoy_iz_stran_evropeyskogo_soyuza_na_rasselenie_migrantov_radi_vvedeniya_bezvizovogo_regima_s_evropoy_583c85a1bdc74.jpg

 

                         Такое решение предложил заместитель министра юстиции Сергей Петухов у себя в Facebook, сообщает «Слово и Дело».

«Не секрет, что на принятие решения по Украине (насчет безвизового режима – Ред.) во многом повлиял сирийский миграционный кризис. Именно побаиваясь негативной реакции избирателей на мигрантов, европейские лидеры не спешат давать «безвиз» Украине. А если это наша самая большая проблема, то именно она может стать решением. Я бы предложил ЕС взять на себя добровольно квоту на расселение мигрантов. Думаю, наша страна могла бы полностью взять на себя квоту, например, Нидерландов», – написал Петухов.

По его словам, для того, чтобы взять на себя квоту на принятие сирийских мигрантов, Украина нуждалается в дополнительном финансировании ЕС.

«Конечно, мы нуждались бы в дополнительном финансировании ЕС или отдельной страны, но это были бы значительно меньшие средства, чем было бы потрачено на их содержание в ЕС», – добавил замминистра.

Напомним, ранее председатель Европейского Совета Дональд Туск заявил, что Украина готова к безвизовому режиму. В то же время в Брюсселе рассказали, с чем связана задержка отмены виз для украинцев.

Источник: Слово и дело

Cергій Петухов: Як отримати безвіз з ЄС? Треба стати їм потрібними.

Зараз багато хто ображений на ЄС через те, що вони відкладають своє рішення по безвізу для України через внутрішні обговорення процедури.

Звісно, ми маємо повне право почуватися ошуканими, адже стали заручниками міграційної кризи і фактору виборів, які насуваються наступного року у основних країнах ЄС (Німеччина, Франція, Нідерланди).

Однак, як на мене, замість того щоб ображатися, треба шукати яким чином стати їм необхідними і потрібними. Наприклад, я вже бачу потребу ЄС у тісній співпраці з Україною в розслідуванні міжнародних та транскордонних злочинів.

Під час переговорів по конкретній проблемі з однією дуже скептичною до України країною ЄС, їм стало зрозуміло, що в їхніх інтересах є щоби Україна мала угоду з Європолом. Тепер вони зі свого боку активно прискорюють і лобіюють процес підписання угоди всередині ЄС.

Це не єдиний приклад того, де ми можемо бути корисними і навіть потрібними ЄС. Не секрет, що на прийняття рішення по Україні багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоючить негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвіз Україні. А якщо це є наша найбільша проблема, то саме вона може і стати рішенням!

Я би запропонував ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів. Думаю наша країна могла би повність взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів. Що скажете? Це могло би стати важливим проявом солідарності з Європою у вирішенні спільної проблеми.

Звісно ми потребували би додаткового фінансування від ЄС чи окремої країни, але це були б значно менші кошти, ніж було б витрачено на їх утримання в ЄС.

1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення