0
0
196
Наразі у світі спостерігається нестача не тільки пускових установок Patriot, а й ракет для них. Геополітична ситуація підігріла світовий попит.
Як пише Neue Zürcher Zeitung, Україна та Ізраїль потребують постачання ракет для оборони. Різні країни, особливо в Європі, хочуть поповнити свої арсенали. Нарешті, американці зараз перевіряють, чи зможуть вони встановити систему Patriot на свій флот. Вона буде інтегрована в систему командування та управління Aegis, щоб захистити американські кораблі в разі конфлікту навколо Тайваню.
Однак виробництво ракет до Patriot дуже обмежене і не може бути швидко збільшене.
Відтоді, як перша система Patriot була прийнята на озброєння в США 1984 року, ракети постійно вдосконалюються. Наразі випускаються два основних типи: найсучасніша ракета PAC-3 MSE, яка особливо підходить для боротьби з балістичними ракетами середньої дальності, і старіша PAC-2 GEM-T, яка використовується в основному проти літаків і крилатих ракет.
Сучасні ракети PAC-3 виробляються виключно компанією Lockheed Martin у Камдені, штат Арканзас. З початкового річного обсягу в 350 одиниць у 2018 році виробництво було збільшено до 500 одиниць торік. До 2027 року воно має зрости до 650 одиниць. Спеціально для цього Lockheed відкрила новий завод площею 7900 квадратних метрів і планує подальші інвестиції.
Дещо старіші ракети PAC-2 також виробляються в США оборонною компанією Raytheon. Річний обсяг наразі становить 240 одиниць. До 2027 року його має бути збільшено до 420 одиниць. Крім того, наразі налагоджується виробництво в Європі.
Patriot для України - деталіПрезидент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що він готовий до обговорення можливого відправлення ракетної системи Patriot в Україну. Після зустрічі з американським колегою Джо Байденом у Вашингтоні Йоганніс розповів, що протягом останніх тижнів точилася дискусія про те, хто може надати Patriot Україні.
Крім того, після посилення російських ракетних ударів по Україні Німеччина погодилася терміново передати ще один комплекс Patriot на додачу до тих двох, які вона дала минулого року.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
834
Коментарі:
0
Переглядів:
556
Коментарі:
0
Переглядів:
694
Коментарі:
0
Переглядів:
679
Коментарі:
1
Переглядів:
539
Коментарі:
0
Переглядів:
450
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.