Головна Блог ... Новини ЄСПЛ розгляне справу незаконного засекречення вироку суду щодо грошей Януковича ЄСПЛ розгляне справу незаконного засекречення виро...

ЄСПЛ розгляне справу незаконного засекречення вироку суду щодо грошей Януковича

Відключити рекламу
ЄСПЛ розгляне справу незаконного засекречення вироку суду щодо грошей Януковича - tn1_espl_rozglyane_spravu_nezakonnogo_zasekrechennya_viroku_sudu_shchodo_groshey_yanukovicha_5bf54aca62766.jpg

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду заяву Центру протидії корупції щодо засекречення вироку Краматорського суду, яким сумнівно конфіскували 1,5 млрд доларів Януковича, пише blogs.pravda.com.ua

У жовтні 2017 Центр протидії корупції подав у суд на генпрокурора Юрія Луценка та прокурора сил АТО Костянтина Кулика, які засекретили своїми рішеннями відомий вирок Краматорського суду.

Ми вважаємо незаконними засекречення всього тексту вироку суду, та вимагаємо ці рішення скасувати, а сам вирок оприлюднити у Єдиному реєстрі судових рішень як того вимагає закон.

Ми переконані, що вирок незаконно засекретили, щоб приховати, як вкрали ці 1,5 млрд доларів за часів Януковича і хто з нинішніх та екс-високопосадовців був співучасником цього злочину.

Від вимог до генпрокурора Луценка ЦПК був змушений відмовитися. Вимогу до прокурора Кулика суди навіть відмовилися розглядати по суті.

Не дивно, адже вирок дуже скандальний – незаконно засекречений і приховує причетністьсоратників Президента Порошенка до схеми.

Суд відмовив ЦПК навіть у відкритті провадження щодо оскарження постанови прокурора Костянтина Кулика, якою вирок засекретили вперше.

Згадайте новину: За рік Україна програла або визнала поразку у більше ніж 1000 справах в ЄСПЛ

Рішення залишили в силі й вищі інстанції, які мотивували це тим, що ЦПК не є стороною у кримінальному провадженні та не має підстав оскаржити рішення в адміністративному суді.

Не погодившись із такими висновками українських судів, ми звернулися до Європейського суду з прав людини.

Конфіскацію 1,5 млрд доларів "грошей Януковича" генпрокурор Луценко вважає одним з основних результатів своєї роботи на посаді Генпрокурора.

Про повернення в бюджет Луценком грошей, вкрадених організованим злочинним угрупованням Януковича, у Луценка навіть зняли "соціальну" рекламу, яку розмістили на національному телебаченні та радіо.

Проте сам текст судового рішення, яким конфіскували гроші, залишився за "сімома замками".

Ми сподіваємось, що розгляд справи у Європейському суді з прав людини дозволить розкрити таємницю про те, хто з угруповання Януковича організував та здійснив крадіжку 1,5 млрд доларів, конфіскованих Луценком.

Згадайте новину:Голова Верховного Суду України Я. Романюк: Лише 1% скарг українців до ЄСПЛ допускається до розгляду!

Автор новини: Дар'я Каленюк, юрист, виконавчий директор та член правління Центру протидії корупції

  • 1629

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1629

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати