0
0
7
Існування українського лазера "Тризуб", який здатен збивати літаки на висоті понад 2 кілометри, можливе, пише CNN із посиланням на експертів.
"Україна цілком може розробити функціональну зброю спрямованої енергії (DEW), здатну знищувати деякі повітряні цілі, - зазначив Патрік Сенфт з Armament Research Services, консалтингової компанії з технічної розвідки, що спеціалізується на дослідженнях озброєнь у галузі боєприпасів. - Цього особливо можна досягти, використовуючи комерційні, готові зварювальні лазери в поєднанні з іншими доступними технологіями".
За його словами, зброя спрямованої енергії лазера (DEW) може бути особливо ефективною проти повільних російських безпілотників, що летять низько, оскільки вони складаються з порівняно крихких компонентів.
Експерт додав, що у такої зброї є два ключові обмеження, пов'язані з тим, наскільки швидко рухається ціль, і як лазери втрачають енергію в міру віддалення. Більш швидко рухомі або термостійкі цілі (наприклад, артилерійські снаряди, балістичні ракети) набагато складніше нейтралізувати, і для них потрібна більш досконала система, сказав він.
Як зазначив Фаб'єн Хоффманн з Oslo Nuclear Project (ONP), існує кілька технічних проблем під час розгортання ефективної лазерної системи для боротьби з безпілотниками або ракетами.
"Ці проблеми пов'язані з силою лазерного променя і охолодженням системи, атмосферним поглинанням і відбиттям лазерного променя (наприклад, через хмари або дощ), а також явищем, відомим як "теплове світіння". Теплове світіння відбувається, коли лазерний промінь нагріває навколишнє повітря, змушуючи його розсіюватися, що знижує його потужність і ефективність при ураженні цілі", - сказав він.
За його словами, щоб оцінити, наскільки лазер ефективний у протиракетній обороні, потрібно подивитися, як він працює на практиці.
Нагадаємо, директор Defense Express Сергій Згурець зазначав, що розробка лазерної зброї є "складним проєктом", цей процес пов'язаний із безліччю технологічних викликів:
"Якби дійсно був такий прорив у створенні лазерного озброєння в Україні за такий короткий час, це було б значним досягненням".
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
226
Коментарі:
0
Переглядів:
589
Коментарі:
0
Переглядів:
215
Коментарі:
0
Переглядів:
370
Коментарі:
0
Переглядів:
851
Коментарі:
0
Переглядів:
1597
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.