Головна Блог ... Новини Ексголовком ставив пускові РФ у пріоритет, питання – до МО, – Цибулько Ексголовком ставив пускові РФ у пріоритет, питання...

Ексголовком ставив пускові РФ у пріоритет, питання – до МО, – Цибулько

  • 0

  • 0

  • 6

Відключити рекламу

Ексголовком ЗСУ визначав пускові установки РФ одним із пріоритетів для ГУР і ССО, але для ударів по цілях у глибині Росії Україні бракує засобів ураження. Про це заявив політолог Володимир Цибулько, відреагувавши на заяви Сергія Стерненка щодо відповідальності колишнього Головнокомандувача ЗСУ за незнищені російські пускові установки.

За словами Цибулька, твердження про те, що пускові установки не були серед пріоритетних цілей, не відповідають дійсності. Він стверджує, що за попереднього Головнокомандувача саме ці об’єкти були визначені одним із ключових пріоритетів для підрозділів ГУР та Сил спеціальних операцій.

"Там, де російські пускові установки були досяжними, зокрема в окупованому Криму, їх системно знищували безпілотниками підрозділи ГУР і ССО", – зазначає політолог.

Водночас, за його словами, проблема полягає в іншому: Україна має розвідувальну інформацію про розташування російських пускових установок на території РФ, однак не має достатніх засобів для їхнього ураження на такій відстані.

Цибулько вважає, що це питання належить до сфери відповідальності Міністерства оборони, яке мало забезпечити військо відповідними далекобійними спроможностями.

Також політолог застеріг від перекладання відповідальності за наслідки російських ударів на військове командування, наголосивши, що політичне керівництво має нести відповідальність за рішення щодо ведення війни нарівні з військовими.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 6

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 6

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати