0
0
10
Майбутнє повернення Дональда Трампа у Білий дім та загроза скорочення допомоги Україні підштовхнула президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена до рішучих дій в питанні допомоги українцям.
Таку думку в колонці для The Telegraph висловив політолог Самуель Рамані. Він впевнений, що застосування ATACMS на території Курської області швидко покращить ситуацію для українських Збройних сил, а також може утримати кремлівського правителя Путіна від вербування нових військових КНДР на війну.
Тепер Україна зможе систематично бити по військовій авіабазі "Халіне" в Курській області. Крім того, хоча окупанти заздалегідь відвели 90% літаків, які використовують для планерних бомбардувань, в радіусі досяжності ATACMS залишаються 17 авіабаз та 250 великих військових об'єктів. Наразі невідомо, чи дозволять Штати бити далі:
"З наближенням інавгурації Трампа США нарешті повністю об'єдналися навколо справи перемоги України. Це багатообіцяючий поворот, але для України він може виявитися замалим і запізнілим".
Україні дозволили бити по РосіїЯк повідомляв УНІАН, вчора в ЗМІ з'явилася інформація про скасування заборони на удари ATACMS, Storm Shadow та SCALP по російській території.
Згідно з повідомленнями, тепер українська армія може завдавати ударів по силах Росії та Північної Кореї на Курщині.
В Росії погрожували, що ухвалення таких рішень нібито зробить НАТО прямим учасником війни в Україні. У Раді федерації вже назвали це кроком до Третьої світової війни.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
3275
Коментарі:
0
Переглядів:
598
Коментарі:
0
Переглядів:
698
Коментарі:
1
Переглядів:
640
Коментарі:
0
Переглядів:
1180
Коментарі:
0
Переглядів:
917
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.