Головна Блог ... Новини Довідку про склад сім'ї не видаватимуть - повідомляють в КМДА Довідку про склад сім'ї не видаватимуть - повідомл...

Довідку про склад сім'ї не видаватимуть - повідомляють в КМДА

Відключити рекламу
Довідку про склад сім'ї не видаватимуть - повідомляють в КМДА - tn1_0_39438500_1487667376_58ac00b06051f.jpg

Інформація про зареєстрованих у квартирах міста Києва малолітніх та неповнолітніх дітей надаватиметься на запити нотаріусів органами реєстрації місця проживання районних в місті Києві державних адміністрацій за новою формою.
Про це повідомляється у листі Департаменту з питань реєстрації Київської міської державної адміністраці від 13 лютого 2017 року № 074/06/2-277.
Для перевірки відсутності прав малолітніх та неповнолітніх дітей, недієздатних чи обмежено дієздатних осіб на користування відчужуваними житловим будинком, квартирою, кімнатою або їх частиною, нотаріус вимагає надати довідку про склад сім'ї та зареєстрованих осіб на підставі п. 1.8 глави 2 розділу 2 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Знайома всім форма довідки про склад сім'ї була виключена на підставі Постанови КМУ від 23.11.2016 № 861, натомість документом, який підтверджує реєстрацію місця проживання або місця перебування особи відтепер є довідка про реєстрацію місця проживання, форму (додаток 13) якої затверджено Постановою КМУ від 02.03.2016 № 207 "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру" .

Прес-служба НПУ

 • 13117

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 13117

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст