24
0
12893
Одне із творчих завдань для сторони захисту у кримінальному процесі – знайти інформацію, що дискредитує свідка. Особливо така інформація допоможе зміцнити позицію сторони захисту при доведенні провокації злочину зі сторони правоохоронних органів.
Правоохоронці й досі залучають до кримінальних проваджень осіб, за якими тягнеться шлейф із судимостей та аналогічних провокацій у минулому. Те ж саме стосується понятих, яких правоохоронці залучають до проведення слідчих дій.
Близько 100 відкритих реєстрів адвокату у допомогу. Але найбільш ефективними для пошуку вразливої для свідка інформації є кілька джерел. Ділюсь власним досвідом.
Бота можна використовувати не тільки для моніторингу судових рішень. Здійсніть пошук по прізвищу, імені та по батькові особи. У результаті можете отримати інформацію про :
На порталі судової влади нас цікавить розділ «Інформація щодо стадій розгляду судових справ». За результатами пошуку у полі «Сторона по справі» можна отримати інформацію щодо усіх справ, в яких приймала участь особа. На Порталі ви зможете отримати повне «судове досьє» на особу.
На відміну від OpenDataBot, портал відкриває усі справи за участі особи незалежно від її процесуального статусу. Якщо одна особа є у різних справах потерпілою, обвинуваченою чи представником сторони – ви отримаєте інформацію з номером справи, сторонами по справі та про стадію судового розгляду.
Наприклад, за допомогою Порталу можна побачити, що свідок-хабародавець вже помічений в інших схожих кримінальних провадженнях. Гарний початок для доведення провокації злочину. Яку саме інформацію можна дізнатись з Порталу, дивіться на скріншоті.
Якщо за допомогою порталу «Судова влада України» ви дізнались інформацію про номер справи у суді, то зміст рішення ви легко зможете дізнатись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Для цього треба клікнути на порталі «Судова влада України» на відповідну справу та перейти за посиланням «Судові рішення». Альтернативний варіант – ввести номер судового рішення у відповідне поле на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. Хоча в Реєстрі інформація щодо ПІБ особи прихована, однаково зі змісту рішення можна здогадатись, про кого йде мова.
За допомогою вказаних 3 джерел інформації іноді можна отримати повне досьє на свідка, а іноді – лише зачіпку. Рекомендації щодо пошуку стосуються також і потерпілих. Знайдена інформація може дозволити пояснити мотиви особи на вчинення провокації злочину або ознаки підбурювання до його вчинення.
В одній з останніх справ вказані джерела відкрили кримінальне минуле одразу 3 учасників кримінального провадження: свідка, потерпілого та понятого, залученого до проведення обшуку. Тож на всяк випадок перевірте, можливо і у вашій справі свідок з’явився невипадково.
Автор статті: Никифоров Дмитро
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
455
Коментарі:
0
Переглядів:
968
Коментарі:
0
Переглядів:
370
Коментарі:
0
Переглядів:
462
Коментарі:
0
Переглядів:
398
Коментарі:
0
Переглядів:
705
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.