0
1
1998
Реформа роботи митних органів має відбутися за такою ж схемою, за якою створено національну поліцію, оскільки це єдиний дієвий спосіб викорінення корупції, залучення нових людей і зміни підходів до виконання функціональних обов’язків.
Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.
“Я переконаний, що з митницею можна змінити ситуацію по типу національної поліції, – сказав Данилюк. – Є функціональні обов’язки, є люди, які їх виконують”.
Він зазначив, що сьогодні вже чимало зроблено в сфері реформи митниці.
Згадайте новину: Реванш старої системи через нелюстрованих суддів: чи повернеться міліція?
“Деякі наші ініціативи будуть діяти вже з 1 серпня. Це ініціатива єдиного вікна, ініціатива по мобільним групам, – сказав міністр. – Не треба махати шашками, треба працювати інтелектуально. Завдання буде таким: аналітично з центрального офісу розглянути, де є ризики, і вже потім направляти мобільні групи для перевірки – ризик реалізувався чи ні. Це буде тримати у великому тонусі і митників, і контрабандистів”.
Міністр також зазначив, що ефект від уже вжитих заходів і кроків, які будуть реалізовані в подальшому, буде не швидким, але відчутним.
“Не можна оцінювати по цифрам останнього місяця-двох. Давайте подивимося на цифри через кілька місяців”, – запропонував міністр.
Вспомните новость: Аваков: восстановленные через суды милиционеры не будут работать в полиции
Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував через місяць початок масштабної реформи митниці з урахуванням рекомендацій американських фахівців, які працювали в Україні на початку липня. До середини серпня американські колеги мають представити план реформування митної служби та зміни процесів контролю на кордоні, які дозволили б змінити нинішню ситуацію і викорінити корупцію.
За оцінками експертів, щорічно Україна недоотримує до бюджету до 100 мільярдів гривень митних платежів.
Джерело: Діло
Згадайте новину: Арсен Аваков: «Переатестація «відсіває» до 30% керівного складу поліції»
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
222
Коментарі:
0
Переглядів:
262
Коментарі:
0
Переглядів:
264
Коментарі:
0
Переглядів:
278
Коментарі:
0
Переглядів:
598
Коментарі:
0
Переглядів:
1020
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.
Слова... слова...