06.07.2015    Переглядів:  347
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Бізнесмен Порошенко втрачає контроль на активами корпорації Roshen в Росії

Бізнесмен Порошенко втрачає контроль на активами корпорації Roshen  в Росії   - biznesmen_poroshenko_vtrachae_kontrol_na_aktivami_korporatsii_roshen_v_rosii_559af2db387da.jpg

Московський міський суд визнав законним арешт майна на близько 1,5 млрд рублів кондитерської корпорації Roshen, що належить президенту України Петру Порошенку, на підприємстві ВАТ “Липецька кондитерська фабрика” Roshen “.

Таким чином, апеляційна скарга адвоката Максима Крупського, що представляє інтереси “Липецької кондитерської фабрики”, була відхилена, а рішення Басманного суду вступило в законну силу.

Згідно з матеріалами справи, в число арештованого майна фабрики потрапили склади, кілька цехів і земельна ділянка.

У суді адвокат Максим Крупський наполягав на незаконності арешту майна фабрики і просив його скасувати.

На його думку, арештоване майно непропорційно нанесеному збитку.

“Поставлений збиток становить 181 млн рублів, однак майно чомусь заарештували на 1,5 млрд рублів, що перевищує суму збитку майже у вісім разів”, – сказав він.

М.Крупський також підкреслив, що у слідства немає доказів, що майно отримано злочинним шляхом.

“ВАТ” Рошен “не є ні обвинуваченим, ані підозрюваним у справі і не може ним бути як юридична особа. Справу порушено стосовно невстановлених осіб”, – сказав він.

У свою чергу, прокурор просила скаргу відхилити.

Вона не заперечувала, що згідно з вироком суду кримінальна відповідальність буде накладена на конкретну фізичну особу, однак це не звільняє від відповідальності і юридична особа.

“Збиток буде стягнуто з юрособи на користь держави”, – сказала прокурор.

28 квітня кондитерська корпорація Roshen заявила про арешт майна ВАТ “Липецька кондитерська фабрика” Рошен “загальною вартістю 2 млрд рублів.

Згідно прес-релізу, це рішення ухвалене Головним слідчим управлінням СК РФ на підставі постанови Басманного районного суду Москви.

Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін повідомляв у квітні про порушення кримінальної справи за фактом шахрайського розкрадання (ч.4 ст.159 КК РФ) 180 млн рублів шляхом незаконного відшкодування з бюджету РФ податку на додану вартість ВАТ “Липецька кондитерська фабрика” Рошен “. На території фабрики, а також в офісах науково-виробничої фірми “Металлімпресс” в Нижньому Новгороді були проведені обшуки.

За даними слідства, в 2012-2013 роках представники зазначених організацій направили в міжрегіональну інспекцію ФНС по Липецькій області підроблені документи про нібито виконані в 2012 році роботи з будівництва кондитерської фабрики на загальну суму більше 1 млрд рублів, “в тому числі зажадавши відшкодування ПДВ в розмірі більше 180 млн рублів “.

Накладення арешту на майно позбавляє компанію права розпоряджатися цим майном до 13 вересня 2015 року.

Джерело: Finance.ua

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: