Головна Блог ... Новини Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на нових електромобілях Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на но...

Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на нових електромобілях

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 3

 • 0

 • 1208

Відключити рекламу
Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на нових електромобілях - tn1_avakov_poobitsyav_rozstrilyati_pidleglih_za_dtp_na_novih_elektromobilyah_593144152ccdd.jpg

Аваков взяв участь у відкритті нового сервісного центру МВС у Білій Церкві, і під час спілкування із журналістами попросив підлеглого прокоментувати одне із запитань, що стосувалось розподілення нових автомобілів Mitsubishi Outlander за областями.

«Біла Церква отримає 2 Mitsubishi Outlander з 15, виділених на Київську область», — відповів журналісту працівник МВС.

Міністр прокоментував екологічну та технічну особливість електромобілів та дав незвичну обіцянку:

«З огляду на вартість цих машин і особливо їх специфіку, ми перед тим, як їх дати, спочатку змусимо поліцейських тричі пройти іспит, потім показати, як вони вміють водити електромобіль, тому, що є різниця. Електромобіль — тихий, інший, треба навчитись на ньому їздити. І ми домовилися перших трьох розстріляти, хто потрапить в аварію» , — заявив Аваков. — «Це був жарт», — додав він вже не на повний голос, було чутно сміх колег поряд (На відео — на 9 хв).

Нагадаємо, полиция в травні отримала 635 нових автомобилів Mitsubishi Outlander.

Раніше розгорівся скандал навколо придбання МВС автомобілів Mitsubishi. Бізнесмен та власник видання INSIDER, Олексій Тамразов, звинуватив відомство у значній переплаті за дані позашляховики.

Щоб довести, що відомство переплатило, бізнесмен замовив в Німеччині такий самий позашляховик, як у МВС. Через деякий час автомобіль пригнали в Україні. У підсумку всі витрати на авто обійшлися Тамразовим дешевше як мінімум на 112 тисяч гривень з однієї машини, ніж їх закупило МВС. Тоді Аваков заявив, що компанія знизила ціну на авто, в результаті чого відомство отримає додаткові 101 автомобіль.

Минулого тижня поліція відкрила кримінальне провадження проти Олексія Тамразова, про що сам Олексій Тамразов повідомив на сторінці ФБ.

Джерело: Громадське радіо

 • 1208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст