Головна Блог ... Новини ActiveLex пропонує унікальні готові алгоритми подолання правових перешкод ActiveLex пропонує унікальні готові алгоритми подо...

ActiveLex пропонує унікальні готові алгоритми подолання правових перешкод

Відключити рекламу
ActiveLex пропонує унікальні готові алгоритми подолання правових перешкод - tn1_0_04887300_1587637639_5ea16d870bf48.jpg

Зараз, у зв'язку з карантином, в юридичній практиці склалася досить непроста ситуація, тому що додалося багато питань, які раніше майже не зустрічались. Наприклад, наразі багато компаній мають терміново перевести працівників на дистанційну (віддалену) роботу, різко зупинити або скоротити виробництво, оформити допомогу по частковому безробіттю... І найголовніше, що клієнтам, зокрема суб'єктам господарювання, необхідно швидке вирішення їхніх проблем.
Нові нормативні акти (приміром, постанова КМУ No 211, Закони No 530-ІХ, No 540-ІХ) починають змінювати нормативну базу буквально у реальному часі, та й самі неодноразово змінюються.

Тому система Lex, щоб грамотно зорієнтувати своїх користувачів, починає щоденну публікацію процедур - а саме набір популярних покрокових інструкцій щодо подолання найбільш поширених перешкод. І перша з них покроково графічно відтворює оформлення допомоги по частковому безробіттю, яка містить не лише викладення норм права по кожного кроку із гіперлінками до них, а й посилання на шаблони повідомлення про зупинення чи скорочення виробництва, заяви і пакету документів, передбачених ч. 2 ст. 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» з дотриманням усіх вимог законодавства.

Юридична команда ресурсу Lex починає щодня готувати методичні рекомендації з найбільш актуальних питань «карантинного періоду» життя юриста.

Доречі, якщо ви натрапили на таку перешкоду - напишіть до нас в редакцію, і ми разом складемо план її покрокового подолання.

Детальніше: https://start.activelex.com/

 • 1652

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1652

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст