Головна Блог ... Видеоконсультація "Ресурсний" ЗУ № 5600 про землю: що чекати селянам і аграріям? "Ресурсний" ЗУ № 5600 про землю: що чекати селянам...

"Ресурсний" ЗУ № 5600 про землю: що чекати селянам і аграріям?

20.12.2021
Подякувати
Автор: Юридична компанія "Winner"
Підписатися на автора
Переглядів : 3168
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Законопроєкт від 02.02.2021 № 5600 – предмет численних дискусій в інтернет-просторі. Одні кажуть, що податки повинен сплачувати кожен, хто обробляє землю, інші – що депутати прийняли документ, що посилює тиск на селян-одноосібників, які тепер мають сплачувати до бюджету в 5-10 разів більше. Що найбільше лякає селян - запровадження нової системи оподаткування, мінімального податкового зобов’язання. Це не новий податок, а, точніше кажучи, мінімальна сума податків, яку повинні сплачувати сільгоспвиробники в розрахунку на 1 га. Але це не все, що очікує аграрний сектор.

У новому випуску рубрики #коротко_про_головне адвокат, керуючий партнер ЮК "Winner" Ясько Ігор відповідає на найпопулярніші запитання:

3168
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст