3
0
1694
Якщо ваше майно продано через електронні торги СЕТАМ до початку воєнного стану вам потрібно активно діяти аби залишити його за собою та визнати такі торги не дійсними. В даній публікації ви дізнаєтесь:
Для того, щоб захисти своє майно відразу після торгів, про які ви могли навіть не знати або знали й все зробили аби їх зупинити, але у вас не вийшло це зробити й ваше майно було реалізоване не потрібно відчаюватися, а треба продовжувати захищати своє майно. В такій ситуації вам потрібно спочатку подати до суду заяву про забезпечення позову до пред’явлення позовної заяви аби не дозволити переможцю електронних торгів вільно розпоряджатися реалізованим майном та захисти майно під час розгляду справи в суді. Заява за законом має бути розглянута протягом 2 днів (стаття 153 Цивільно-процесуального кодексу України), але трапляються випадки, коли термін не дотримується, але все одно суд розгляне заяву на протязі від 2 до 30 днів без виклику сторін.
В разі винесення ухвали суду у вашу користь ви убезпечите своє майно від подальших перепродажів третім особам до моменту, коли справа буде повністю розглянута в суді. Займе з практики даний розгляд 4-6 місяців точно, а у зв’язку з воєнним станом це може затягтися на рік й більше поки пройде повний розгляд справи це в найкращому випадку.
Після отримання ухвали на вашу користь її потрібно подати до Центру надання адміністративних послуг або державному реєстратору, щоб він вніс відповідний запис до державних реєстрів. Звичайно, на сьогодні реєстри тимчасово не працюють, але я рекомендую подавати заяву, щоб надалі ви могли показати, що ви зробили усі можливі дії від себе, а тимчасова робота від вас абсолютно не залежить.
Вище описаною ситуацією, я часто захищаю майно моїх клієнтів після електронних торгів СЕТАМ. Наприклад в одного з моїх клієнтів з Київської області 16 лютого була реалізована квартира за заниженою ціною з якою клієнт не згоден й хоче повернути її у свою власність. В той же день я швидко й обґрунтовано підготував заяву про забезпечення позову до пред’явлення позовної заяви й подав до суду. Результат довго не чекав себе й 28 лютого я отримав позитивний результат для клієнта, який допоможе захистити квартиру від наступних перепродажів іншим особам на час розгляду справи в суді про визнання електронних торгів недійсними.
Після отримання ухвали суду у вашу користь вам потрібно протягом 10 днів подати позовну заяву, якщо ви будете захищати своє майно за моїм прикладом аби ваш захист ухвалений судом не припинив свою дію на підставі частини 13 статті 158 Цивільно-процесуального кодексу України.
Обґрунтовану позовну заяву ви повинні подавати аби визнати недійсними електронні торги та документи виготовленні на підставі них. Підстави для скасування ви можете подивитися у моєму відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=T1A_GBC0Cpw
А якщо ви хочете отримати професійну юридичну допомогу із захисту вашого майна після його реалізації ви можете звернутися до адвоката Васильєва Павла Сергійовича за номерами телефону: 095 235 3110 чи 096 476 6666 Також є можливість написати особисте повідомлення в телеграм за посиланням: https://t.me/vasiliev_advocat
Ваші витрати в даній ситуації складаються з двох видів:
Судовий збір сплачується за подання вами документів до суду їх у вас буде 2 якщо ви хочете повноцінно захистити своє реалізоване майно після реалізації. За заяву про забезпечення позову вам у 2022 році прийдеться заплатити майже 500 грн. За позовну заяву про визнання недійсних електронних торгів вам потрібно буде заплати 1% від суми реалізованого майна та за кожне прохання в прохальній частині ще по 993 грн. відповідно до частини 3 статті 6 Закону України "Про судовий збір". Також можлива ситуація, що судовий збір за подання позовної заяви не прийдеться платити, оскільки у вас можливо є пільги або його розмір перевищує 5% вашого річного доходу за останній рік. Тому аби заощадити кошти на поданні позовної заяви звертайтеся за допомогою до професійних адвокатів та юристів які спеціалізуються на даній категорії справ, аби вони вам показали всі нюанси вашої справи.
Витрати адвоката визначити точно не можливо, оскільки всі працюють за власними цінниками, тому краще набрати адвоката спеціаліста з даної області та дізнатися цінник відносно захисту вашого майна після електронних торгів особисто відносно вашої ситуації.
Ви зараз напевно думаєте: “Навіщо адвокат, краще я сам підготовлю документи за шаблонами в інтернеті та зекономлю на його послугах”, але хочу вам нагадати в разі поразки в судовій справі ви остаточно втратите майно або ускладните роботу адвокату за що потрібно буде заплатити більше.
Отже, краще звернутися за допомогою до адвоката відразу після закінчення процедури реалізації майна аби оперативно почати вирішувати ситуацію, яка склалась. Варто звертатися до професіоналів, котрі зможуть вам допомогти в такій ситуації та зможуть продемонструвати свою компетенцію. З компетенцією адвоката Васильєва Павла Сергійовича в таких категоріях справ ви зможете ознайомитися в телеграм каналі за посиланням: https://t.me/creditvasilievpavel.
1.Що робити, якщо відмовили в заяві про забезпечення позову?
Якщо вам відмовлено в заяві про забезпечення позову ви можете її оскаржити в апеляційній інстанції, але це займе час, якого у вас дуже мало аби захистити своє майно після реалізації на електронних торгах СЕТАМ. Також є можливість переподати дану заяву уже з врахуваннями ухвали суду про відмову в забезпечені. З цих двох способі, я б рекомендував використати другий аби швидше захистити своє майно.
2.Чи можливо звернутися за допомогою до адвоката з іншого міста в даній категорії справ?
У зв’язку з цифровізацією ви маєте можливість звертатися до адвокатів з різних міст України аби вони вас захищали в суді. Як правильно вибрати адвоката для своєї справи з іншого міста та як проаналізувати його на компетенцію ви можете дізнатися у відеоролику на ютуб за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7mPzWWugcUY
3.Чи можливо подати заяву про забезпечення позову без судового збору?
Так, можливо це зробити, якщо у вас є підстави для звільнення від його сплати, але я рекомендую його сплачувати аби вашу заяву не повернули на підставі того, що ви не сплатили судовий збір й тим самим ви не втратили дорогоцінний час для захисту свого майна після реалізації на електронних торгах СЕТАМ.
4.Чи впливає воєнний стан на розгляд справи по визнанню електронних торгів недійсними?
Так він впливає, оскільки розгляд справи затягується у зв’язку з нестабільною ситуацією спричиненою у зв’язку з воєнним станом та загрожую для життя учасників справи.
Якщо у вас залишились запитання та ви на них не знайшли відповіді в даній публікації пишіть їх в коментарі до неї й отримаєте відповідь найближчим часом.
Автори консультації: адвокат Васильєв Павло Сергійович, юрист Гладишова Єлизавета Олегівна
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
68737
Коментарии:
1
Просмотров:
433
Коментарии:
0
Просмотров:
1987
Коментарии:
1
Просмотров:
402
Коментарии:
0
Просмотров:
895
Коментарии:
0
Просмотров:
393
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.