1
0
3833
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» підприємства, установи, організації незалежно від підпорядкованості та форми власності, їх посадові особи, а також громадяни за їх згодою можуть бути залучені до участі в антитерористичних операціях за рішенням керівництва антитерористичної операції. Координацію діяльності суб’єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом, здійснює Антитерористичний центр при Службі безпеки України.
Для отримання цивільній особі статусу учасника війни працівник має безпосередньо брати участь в забезпеченні проведення антитерористичніої операції в районах, де вона тривала. Райони та терміни АТО визначає АТЦ при СБУ.
Вспомните новость: Деканоидзе решила уволить Киву- причина скандальное интервью про бойцов АТО
Цивільна особа, яка брала участь в забезпеченні проведення антитерористичної операції після завершення виконання працівником завдань в районі АТО отримує право на отримання статусу учасника війни. Для цього керівник підприємства, установи та організації після завершення виконання завдань в районі АТО повинен на кожну особу подати документи до комісій, утворених при органах соціального захисту населення за місцем проживання.
Відповідно до п.13 ст. 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у порядку, встановленому законодавством.
Згадайте новину: Аваков: бурштиновий аналог зони АТО спалахнув на Рівненщині
Відповідно до абз. 2 Постанови КМУ “Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 23.09.2015 р. за № 739 підставою для надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення є:
У випадку неподання керівником підприємства, установи, організації до комісії документів, необхідних для надання статусу учасника війни, зацікавлена особа може самостійно звернутися до даної комісії.
Будь-яке рішення комісії може бути оскаржено в суді.
Автор: Фурман Руслан Вікторович
Джерело: yurrus
Згадайте новину: Постраждалим в АТО відмовили щодо компенсації зруйнованого житла або ЕСПЛ нічого без доказів не задовільняє
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
211
Коментарии:
0
Просмотров:
150
Коментарии:
0
Просмотров:
219
Коментарии:
0
Просмотров:
555
Коментарии:
0
Просмотров:
1080
Коментарии:
1
Просмотров:
600
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.