Главная Ссылки ... Як перевірити статус боржника - розповідає Андрій Филипів Як перевірити статус боржника - розповідає Андрій ...

Як перевірити статус боржника - розповідає Андрій Филипів

Андрій Филипів

5 жовтня 2016 року в Україні почав працювати Єдиний реєстр боржників. Це відкрите офіційне джерело інформації, завдяки якому кожен бажаючий може перевірити статус боржника фізичної або юридичної особи. Зробити це можна як у Реєстрі боржників безпосередньо, так і через «Автоматизовану систему виконавчого провадження», доступ до яких відкритий цілодобово, а користування абсолютно безкоштовне.

Особливо корисною така інформація може бути для:

· платників та стягувачів аліментів;

· водіїв (можливість перевірити наявність заборгованості по штрафах та платежах);

· платників податків;

· осіб, які мають кредити та інші види боргів.

Як правильно користуватись пошуком, і що для цього потрібно, розповів приватний виконавець виконавчого округу Київської області Андрій Филипів.

Як отримати дані

Після винесення постанови про відкриття виконавчого провадження, відповідна інформація вноситься до Реєстру. Статус провадження змінюється лише за фактом прийняття постанови про його закінчення. Також інформація може змінитися через спростування факту заборгованості.

Щоб увійти до Реєстру боржників, необхідно перейти за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors, до «Автоматизованої системи виконавчого провадження» — https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. Таким чином ви потрапите до систематизованої бази даних боржників на офіційному сайті Міністерства Юстиції України.

У Реєстрі можна скористатися пошуком за даними боржника - юридичної чи фізичної особи, а також перевірити наявність боржника у списках тих, хто заборгував по:

· аліментах;

· заробітній платі;

· створює перешкоди у побаченні з дитиною.

Для цього потрібно вказати назву і ЄДРПОУ юридичної особи або П.І.Б. та дату народження фізичної особи, та категорію стягнення. Система відобразить усі відкриті провадження.

Майже за тією ж аналогією працює пошук через «Автоматизовану систему виконавчого провадження». Але повну інформацію з неї можуть отримати лише особи, які безпосередньо приймають участь у виконавчому провадженні. Для цього необхідно ввести у відповідне поле номер спеціального ідентифікатора, що присвоюється кожному провадженню і вказується у постанові про його відкриття. Без ідентифікатору можна буде отримати тільки загальну інформацію про боржника.
Таким чином майже вся необхідна інформація стане доступною.

Просмотров : 1731
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати