21.03.2016    Просмотров:  194
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

«Всё идёт по плану!» - 82 % голосів на парламентських виборах отримала партія «непотопляемого» президента Назарбаєва

«Всё идёт по плану!» - 82 % голосів на парламентських виборах отримала партія  «непотопляемого» президента Назарбаєва  - vsyo_idyot_po_planu_82_golosiv_na_parlamentskih_viborah_otrimala_partiya_nepotoplyaemogo_prezidenta_nazarbaeva_56ef190464a9f.jpg

Згідно з даними екзит-полу, проведеного Комерційним телевізійним каналом, партія влади "Нур Отан" отримує 82 відсотки голосів на позачергових парламентських виборах у Казахстані, які відбулися у неділю, 20 березня. Друге місце на виборах, за цими даними, посідає партія "Ак жол", за яку проголосували 7,22 відсотка виборців. На третьому місці - комуністи з 7,17 відсотка голосів. Партія "Ауил" набирає 2,05 відсотка голосів, опозиційна Загальнонаціональна соціал-демократична партія - 1,21 відсотка, а партія "Бірлік" - 0,35 відсотка.

Центральна виборча комісія (ЦВК) Казахстану заявила про рекордну явку на парламентських виборах. "Явка виборців у цілому по країні склала 77,1 відсотка. Це - рекордний показник за останні виборчі кампанії", - заявив глава ЦВК Куандик Турганкулов. Загалом своїм конституційним правом скористалися 7,5 мільйона громадян із 9,8 мільйона виборців, включених до списків. "Лідером за явкою стала Алматинська область - 94,06 відсотка", - додав голова ЦВК. Водночас у самому місті Алмати зафіксували найнижчу явку - 34,1 відсотка.

Зафіксовані порушення

Спостерігачі з України виявили в ході голосування на виборчих дільницях агітаційні матеріали. Про це повідомив голова ЦВК України Михайло Охендовський. Ідеться про агітаційні матеріали окремих партій і кандидатів, що не були своєчасно зняті перед днем ​​голосування. Водночас Охендовський переконаний, що це "жодним чином не вплине на результати голосування".

Нагадаємо, у країні відбулися вибори 98 депутатів мажилісу парламенту, які обираються за партійними списками, і депутатів масліхатів (місцевих представницьких органів влади) усіх рівнів.

Джерело: dw.com

Згадайте новину: Консервативна партія на чолі із Девідом Кемероном перемогла на парламенських виборах у Великій Британії 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: