Главная Блог ... Новости ВРП дозволила утримувати під вартою Дзюбіна та інших суддів Київського апеляційного суду, яких підозрюють у хабарництві ВРП дозволила утримувати під вартою Дзюбіна та інш...

ВРП дозволила утримувати під вартою Дзюбіна та інших суддів Київського апеляційного суду, яких підозрюють у хабарництві

Отключить рекламу
ВРП дозволила утримувати під вартою Дзюбіна та інших суддів Київського апеляційного суду, яких підозрюють у хабарництві - 76185b8b6119a518e041706c92d911d0.jpg

ВРП дозволила утримувати під вартою чотирьох суддів Київського апеляційного суду, яких підозрюють в хабарі у $35 тисяч за рішення скасувати арешт на повітряні судна.

Про це стало відомо під час засідання Вищої ради правосуддя 4 грудня.

На початку засідання усі 15 членів ВРП задовольнили прохання прокурора та дозволили тримання під вартою судді В'ячеслава Дзюбіна. Водночас запобіжний захід обиратиме суд, який розглядатиме справу про ймовірний хабар.

Самого Дзюбіна на засіданні не було. За словами адвоката, той нині перебуває на стаціонарному лікуванні. Згодом ВРП надали дозвіл на утримання під вартою трьох інших підозрюваних суддів.

"Вища рада правосуддя визнала обґрунтованими доводи подання та надала згоду на утримання вищевказаних суддів під вартою", — йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Згадайте новину: Слово за ВРП – ВККС вирішала, що «суддя Майдану» Оксана Мирошниченко не гідна працювати суддею

Що відомо про викриття суддів Київського апеляційного суду

29 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні хабаря у $35 тисяч за скасування арешту майна.

За даними джерел Суспільного, йдеться про таких суддів: Юрій Слива, Віктор Глиняний, Ігор Паленик та В'ячеслав Дзюбін. Вони розглядали одну з апеляцій колишнього керівника "Мотор Січ" Богуслаєва, обвинуваченого в колабораційній діяльності, спонсоруванні тероризму, перешкоджанні роботі ЗСУ та інших злочинах.

САП повідомила підозру суддям за одержання хабара в особливо великому розмірі за попередньою змовою.

 • 1435

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1435

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст