Главная Юридический мир ... Таблоид Вчені дослідили, що відбувається в голові у психів Вчені дослідили, що відбувається в голові у психів...

Вчені дослідили, що відбувається в голові у психів

Отключить рекламу
 - vcheni_doslidili_shcho_vidbuvaetsya_v_golovi_u_psihiv_5960a5936ce0e.jpg

Протягом багатьох років вчені та медики вважали, що психопати не здатні генерувати емоції, тому і роблять жахливі речі. Виявилося, що ця ідея далека від реальності.

Сигнали в мозку людей, що демонструють ознаки психопатії, розподіляються так, що людина більше цінує короткострокові моментальні винагороди і не замислюється про довгострокові наслідки своїх дій, в тому числі і аморальних. Вчені з Гарвардського університету вивчили МРТ-скани мозку 49 ув'язнених, щоб виявити цю аномалію.

Психопати здійснюють неймовірну кількість злочинів, і вони одночасно жахливі для жертв і дорогі для суспільства в цілому. Хоча психопати часто зображуються як холоднокровні, бездушні хижаки, їх дефіцит емоцій і є головним фактором бажання зробити невірний вибір і вчинити злочин.

Гарвардська команда підключила до дослідження людей, які відбувають покарання у в'язниці штату Вісконсін. Добровольців попросили прийняти участь в тестуванні: їм доводилося обирати між тим, щоб отримати невелику суму грошей цієї миті або більшу суму - через деякий час.

За результатами експерименту була створена модель, що дозволяє команді виміряти не тільки емоційну імпульсивність кожного учасника, а й ідентифікувати області мозку, що відповідають за оцінку значень двох пропонованих варіантів дій.

Вспомните новость: Эмоциональная стабильность. Как сохранять спокойствие, когда вокруг столько негативных новостей

У добровольців, охарактеризованих як психопати, проявилася активність в області мозку, що називається смугастим тілом (бере участь в суб'єктивній оцінці винагород).

Вчені зазначають, що спосіб, яким психопати розраховують отримати задоволення від винагороди, дисгармонійний. Такі люди можуть переоцінити цінність негайного винагороди.

Крім того, вентральна медійна префронтальна кора головного мозку (відповідає за «ментальну подорож у часі») у таких людей має недостатньо зв'язків з смугастим тілом, тому психопати не враховують наслідки своїх дій.

Цей ефект був настільки виражений в ув'язнених, що Гарвардська команда змогла використовувати інформацію про зв'язок смугастого тіла і префронтальної кори, щоб зрозуміти, скільки разів учасники дослідження були засуджені за злочини.

Результати роботи в майбутньому допоможуть в криміналістиці і розслідуванні злочинів, впевнені вчені.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Згадайте новину: Секрет успішних людей: як ефективно планувати день, щоб все встигати

  • 1421

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1421

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст