14.12.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  167
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

В Україні запрацював сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки

Тепер кадастровий реєстратор не зможе відмовити в прийнятті документів та реєстрації ділянки за надуманими приводами

Сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки, який протягом року в форматі пілоту відпрацьовувався в Чернігівській області, розповсюджено на всю Україну. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк на своїй сторінці в Facebook.

Вспомните новость: В Україні стартував пілотний проект з он-лайн реєстрації земельної ділянки e.land.gov.ua

«Новий функціонал дозволяє сертифікованим інженерам- землевпорядникам подавати заявку на реєстрацію ділянки онлайн та є частиною стратегії clerk-free, яка останні три роки запроваджується в сфері земельних відносин. Тобто тепер (звичайно за умови бездоганно оформлених відсканованих документів, завірених електронним цифровим підписом землевпорядника) кадастровий реєстратор не зможе відмовити в прийнятті документів та реєстрації ділянки за надуманими (корупційними) приводами, що було можливе при фізичній подачі документів», - написав він.

Мартинюк зазначив, що онлайн-заявка на реєстрацію ділянки одразу відображається в системі, і у кадастрового реєстратора вмикається зворотній відлік терміну, який відведений законодавством на внесення відомостей до Державного земельного кадастру – 14 днів.

Пользуйтесь консультацией: Эмфитевзис или аренда земельного участка?

Максим Мартинюк:

Сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки, який протягом року в форматі пілоту відпрацьовувався в Чернігівській області, розповсюджено на всю Україну.

Новий функціонал дозволяє сертифікованим інженерам- землевпорядникам подавати заявку на реєстрацію ділянки онлайн та є частиною стратегії clerk-free, яка останні три роки запроваджується в сфері земельних відносин. Тобто тепер (звичайно за умови бездоганно оформлених відсканованих документів, завірених електронним цифр...

Показати більше...

Читайте статью: Аренда земельного участка: тенденции судебной практики

Довідково: щорічно в кадастрі реєструється біля 1 млн ділянок або 3500-5000 на добу.

Нагадаємо, Міністерство юстиції, Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

Читайте статью: Агрорейдерство: причины и способы преодоления глазами нотариуса

Джерело: ГЛАВКОМ

9
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення