Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 22.08.2018 року у справі №819/834/18 Ухвала КАС ВП від 22.08.2018 року у справі №819/83...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 22.08.2018 року у справі №819/834/18



УХВАЛА

22 січня 2019 року

Київ

справа №819/834/18

провадження №К/9901/56978/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача: Коваленко Н. В., суддів Берназюка Я. О., Гриціва М. І., розглянувши у письмовому провадженні в касаційному порядку заяву ОСОБА_2 про відмову від касаційної скарги на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду у складі колегії суддів: Гуляка В.В., Коваля Р.Й., Судової-Хомюк Н.М. від 25 червня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Державної установи "Чортківська установа виконання покарань № 26" про визнання дій протиправними та стягнення завданої шкоди,

УСТАНОВИЛ:

ІСТОРІЯ СПРАВИ

Короткий зміст позовних вимог

1. ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до Державної установи "Чортківська установа виконання покарань № 26" про визнання дій протиправними та стягнення завданої шкоди.

Короткий зміст рішень судів попередніх інстанцій

2. Ухвалою Тернопільського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року відмовлено у відкритті провадження у справі на підставі пункту 1 частини 1 статті 170 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки позов не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

3. Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 05 червня 2018 року ОСОБА_2 відмовлено у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору. Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Тернопільського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року залишено без руху та надано строк для усунення її недоліку десять днів з дня вручення копії цієї ухвали.

4. Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2018 року ОСОБА_2 відмовлено у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору. Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Тернопільського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року повернуто скаржнику.

5. Ухвалою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 17 серпня 2018 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2018 року.

6.02 січня 2019 року до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від ОСОБА_2 надійшла заява про відмову від касаційної скарги.

ДЖЕРЕЛА ПРАВА Й АКТИ ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ

7. Відповідно до частин 5 , 6 статті 337 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка подала касаційну скаргу, має право відмовитися від неї до закінчення касаційного провадження.

У разі відмови від касаційної скарги суд, за відсутності заперечень інших осіб, які приєдналися до касаційної скарги, постановляє ухвалу про закриття касаційного провадження. У разі закриття касаційного провадження у зв'язку з відмовою від касаційної скарги на судові рішення повторне оскарження цих рішень особою, яка відмовилася від скарги, не допускається.

8. Згідно з пунктом 1 частин 1 статті 339 Кодексу адміністративного судочинства України суд касаційної інстанції закриває касаційне провадження, зокрема, якщо після відкриття касаційного провадження особа, яка подала касаційну скаргу, заявила клопотання про відмову від скарги, за винятком випадків, коли є заперечення інших осіб, які приєдналися до касаційної скарги.

ПОЗИЦІЯ ВЕРХОВНОГО СУДУ

9. Заяв про приєднання до касаційної скарги до суду не надходило.

10. Відтак, є достатні правові підстави для закриття касаційного провадження у справі.

Висновки за результатами розгляду касаційної скарги

11. З огляду на викладені обставини, заява ОСОБА_2 про відмову від касаційної скарги на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2018 року підлягає задоволенню, а касаційне провадження - закриттю.

Керуючись статтями 132 189 243 248 250 251 337 339 345 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову ОСОБА_2 від касаційної скарги на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2018 року.

Закрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Державної установи "Чортківська установа виконання покарань № 26" про визнання дій протиправними та стягнення завданої шкоди.

Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Н. В. Коваленко

Суддя Я. О. Берназюк

Суддя М. І. Гриців
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати