Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 22.01.2018 року у справі №522/8168/17 Ухвала КАС ВП від 22.01.2018 року у справі №522/81...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 22.01.2018 року у справі №522/8168/17

ВЕРХОВНИЙ

СУД

УХВАЛА

12.02.2018 м. Київ К/9901/3902/18 № 522/8168/17 Верховний Суд в складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Стародуба О.П., перевіривши касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на постанову Приморського районного суду м. Одеси від 13.07.2017р. та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.12.2017р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій щодо відмови в проведенні перерахунку розміру пенсії, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії,

встановив:

09.01.2018р. відповідачем до Верховного Суду подано вказану касаційну скаргу, яка не відповідала вимогам статті 330 КАС України, оскільки до касаційної скарги не було додано документ про плату судового збору.

Ухвалою Верховного Суду від 22.01.2018р. касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області залишено без руху та надано десять днів з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків касаційної скарги.

У встановлений судом строк відповідачем вимоги ухвали про залишення касаційної скарги без руху не виконано, документ про сплату судового збору не надано.

Клопотання про звільнення від сплати судового збору вирішене в ухвалі від
22.01.2018 р.

За таких обставин за правилами пункту 1 частини 4 статті 169, частини 2 статті 332 КАС України касаційна скарга підлягає поверненню особі, яка її подала.

Керуючись ч. 4 ст. 169, ст. 330, ч. 7 ст. 332 КАС України, -

ухвалив:

Касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на постанову Приморського районного суду м. Одеси від 13.07.2017р. та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.12.2017р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій щодо відмови в проведенні перерахунку розміру пенсії, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії повернути особі, яка її подала разом з доданими до скарги матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

Суддя

О.П. Стародуб
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати