Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 20.02.2019 року у справі №2540/3067/18 Ухвала КАС ВП від 20.02.2019 року у справі №2540/3...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 20.02.2019 року у справі №2540/3067/18



УХВАЛА

12 березня 2019 року

Київ

справа №2540/3067/18

адміністративне провадження №К/9901/4401/19

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду

Білоуса О. В., перевіривши клопотання Військової частини А1815 про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2018 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Військової частини А1815 про визнання протиправним та скасування наказу,

УСТАНОВИЛ:

12 лютого 2019 року Військова частина А1815 звернулась до суду касаційної інстанції з касаційною скаргою на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2018 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2019 року.

Ухвалою Верховного Суду від 19 лютого 2019 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за скаргою Військової частини А1815 на вказані судові рішення.

05 березня 2019 року Військова частина А1815 звернулась до суду касаційної інстанції з клопотанням про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги у справі №2540/3067/18, з посиланням на положення статті 7 Закону України від 08 липня 2011 року №3674-VI "Про судовий збір".

Згідно з частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

У відповідності до положень пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір", сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись частиною 2 статті 132 КАС України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

Клопотання Військової частини А1815 про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Військовій частині А1815 судовий збір у сумі 1280 (одна тисяча двісті вісімдесят) гривень, сплачений відповідно до платіжного доручення від 25 лютого 2019 року №423.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

Суддя О. В. Білоус
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати