Главная Блог ... Новости У тринадцять разів зросла вартість оренди земельної ділянки під час аукціону на Черкащині У тринадцять разів зросла вартість оренди земельно...

У тринадцять разів зросла вартість оренди земельної ділянки під час аукціону на Черкащині

Отключить рекламу
 - tn1_0_72617600_1499367969_595e8a21b151f.jpg

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області в червні цього року організувало через аукціони продаж прав оренди 15-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ця земля – в Жашківському (3 ділянки), Звенигородському (3), Городищенському (3), Чорнобаївському (2), Кам’янському (2), Маньківському (1) й Золотоніському (1) районах Черкаської області. Загальна площа наділів становить 165,6 гектара.

Користуйтесь консультацією: Підводні камені договору оренди земельної ділянки: на що звертати увагу та як себе убезпечити

За користування цією землею до бюджетів сільських рад Черкащини щорічно надходитиме близько 581 тис. грн, що на 344 тис. грн більше від стартової ціни, яка становить 8% від її нормативної грошової оцінки або ж у грошовому еквіваленті – 237 тис. гривень.

Найбільше під час торгів подорожчала оренда земельної ділянки площею 2,6 га в адмінмежах Тарасівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, де стартова ціна зросла майже до 105% від нормативної грошової оцінки: із 938 грн до 12 302 грн – у тринадцять разів.

Читайте статтю: Як не втратити оренду і підготуватися до скасування мораторію на продаж землі

Значно збільшилася й вартість оренди двох земельних ділянок площами 14 га й 20 га в адмінмежах Старосільської сільської ради Городищенського району Черкаської області, за користування якими переможці торгів щорічно сплачуватимуть відповідно 48,2% від нормативної грошової оцінки (152 974 грн замість стартової ціни – 25 389 грн) і 36,2% (230 068 грн, стартова ціна – 50 843 гривень).

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Джерело: Урядовий портал

Згадайте новину: В Україні стартував пілотний проект з он-лайн реєстрації земельної ділянки e.land.gov.ua

 • 885

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 885

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст